Piłkarze ROW-u zagrali z Unią i rezerwami Górnika

2018-02-04, Autor:

Miniony tydzień to kolejne dwa sparingi w wykonaniu piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik. Ich rywalami były drużyny Unii Racibórz i Górnika II Zabrze.

W środę rybniczanie pokonali Unię Racibórz 2:1. Pierwszą bramkę strzelili raciborzanie, jednak szybko udało się wyrównać. Po zamieszaniu w polu karnym jeden z zawodników Unii skierował piłkę do własnej bramki. Jeszcze w pierwszej połowie wynik meczu ustalił ładnym strzałem Sebastian Siwek.

Z kolei w sobotę ROW 1964 Rybnik przegrał 1:2 z Górnikiem II Zabrze. Bramkę dla rybnickiej drużyny w pierwszej połowie strzelił Kamil Spratek.

ROW 1964 Rybnik – Unia Racibórz 2:1 (2:1)

Skład ROW: Aleksander Łubik – Szymon Popiela (50′ Dawid Gojny), Krystian Kujawa (50′ Szymon Jary), Jan Janik (50′ Bartłomiej Polok), Radosław Dzierbicki (30′ Krzysztof Koch, 70′ Michał Rostkowski), Mariusz Zganiacz (50′ Kamil Spratek), Mariusz Muszalik (50′ Bartłomiej Wasiluk), Damian Koleczko (50′ Dawid Kalisz), Marek Krotofil (50′ Robert Tkocz), Sebastian Siwek (50′ Paweł Jaroszewski), Przemysław Brychlik (50′ Sebastian Musiolik)

ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze 1:2 (1:1)

Skład ROW: Kacper Rosa – Krystian Kujawa (75′ Szymon Popiela), Szymon Jary, Bartłomiej Polok (45′ Jan Janik), Dawid Gojny (75′ Michał Rostkowski), Mariusz Muszalik (45′ Marek Krotofil), Bartłomiej Wasiluk (45′ Mariusz Zganiacz), Dawid Kalisz (70′ Damian Koleczko), Robert Tkocz (70′ Radosław Dzierbicki), Kamil Spratek (45′ Sebastian Siwek), Przemysław Brychlik (45′ Sebastian Musiolik)

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 4