Piłka nożna: rybniczanin Bartosz Slisz zadebiutował w reprezentacji Polski

2021-09-05, Autor:

Pochodzący z Rybnika piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Slisz zadebiutował dziś w spotkaniu reprezentacji Polski. Rywalem Biało-Czerwonych było San Marino.

Przypomnijmy, że wychowanek ROW-u Rybnik, Bartosz Slisz dołączył do kadry Polski na mecze eliminacji mistrzostw świata z Albanią, San Marino i Anglią po tym, jak kontuzji doznali inni piłkarze.

Dla 22-latka było to drugie powołanie do dorosłej reprezentacji. Wcześniej spotkał się z kadrą w marcu, ale wtedy w żadnym z trzech meczów nie usiadł nawet na ławce rezerwowych.

W czwartkowym (2 września) spotkaniu z Albanią, w którym Polska wygrała 4:1, Slisz znalazł się już na ławce rezerwowych. Dziś (5 września) zagrał z San Marino od 46. minuty, zmieniając po przerwie Jakuba Modera.

Mecz zakończył się zwycięstwem Polski 7:1.