Pięściarze z Rybnika walczyli w Jastrzębiu-Zdroju

2019-10-13, Autor:

W hali sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się II Międzynarodowy Turniej Bokserski dzieci i młodzieży. Wyłonionych zostało 32 zawodników z 13 klubów w tym dwie ekipy zagraniczne. Stoczono 15 pojedynków.

W turnieju wystartowało czworo pięściarzy RMKS-u Rybnik, którzy drużynowo zajęli 2. miejsce i zdobyli okazały puchar oraz jeden zawodnik z klubu Boxing Rybnik.

Dla Rybnika punktowali zwycięzcy (po 2 punkty) Anna Pierchała, Stanisław Szpot i Radosław Gosiewski (Boxing), a także (po 1 punkcie) Kristof Szpot i Dawid Ruciński.