zamknij

Sport i rekreacja

PGE Energia Ciepła wspiera KS ROW 1964 Rybnik

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku, PGE Energia Ciepła podpisała umowę sponsoringową z Klubem Sportowym ROW 1964 Rybnik. Rybnicka elektrownia wspiera klub od ponad dwudziestu lat.

Reklama

PGE Energia Ciepła od wielu lat jest partnerem miast i regionów angażując się aktywnie w życie lokalnych społeczności w miastach, w których posiada swoje aktywa oraz wspierając działania m. in. z obszaru sportu. Spółka angażuje się w pomoc inicjatyw sportowych niezawodowych, organizowanych przede wszystkim dla dzieci i młodzieży.

- PGE Energia Ciepła, do której należy rybnicka elektrownia, od lat angażuje się w życie mieszkańców Rybnika i okolic, w tym wspierając niezawodowy sport młodzieżowy. Cieszymy się, że możemy mieć wkład w podtrzymanie i rozwój działalności Klubu Sportowego ROW, z którym współpracujemy już od wielu lat. W szczególności bliska naszemu sercu jest pomoc dzieciom i młodzieży. Dlatego wspieramy kluby sportowe, które organizują zajęcia dla najmłodszych pokazując im, jak ważny w życiu jest sport

- powiedział Paweł Noga, p.o. Dyrektora Oddziału PGE Energia Ciepła w Rybniku.

Klub Sportowy ROW 1964 Rybnik od wielu lat prowadzi seniorską drużynę piłkarską, której powstanie zapoczątkowali pracownicy rybnickiej elektrowni. W klubie działa także sekcja juniorska i młodzieżowa, która współpracuje ze szkołami sportowymi. Obecnie w sekcjach juniorskich klubu trenuje ponad 600 młodych osób.

- Jest dla nas bardzo ważne, że nasz długoletni partner i sponsor, czyli rybnicka elektrownia, wspiera w szczególności sportowe kadry juniorskie i młodzieżowe naszego klubu

- mówi Henryk Frystacki, Prezes Zarządu Klubu Sportowego ROW 1964 Rybnik i dodaje:

- Dzięki współpracy z PGE Energia Ciepła jesteśmy w stanie zapewnić młodym zawodnikom udział w szkoleniach, wyjazdy na turnieje, ale także zorganizować codzienne treningi. Sukcesy naszych podopiecznych upewniają nas w tym, że warto podejmować wysiłki i zapewniać młodzieży warunki do sportowego rozwoju. Mamy nadzieję, że elektrownia, która dała początek naszej sekcji piłkarskiej, nadal będzie nam w tym pomagać.

Oceń publikację: + 1 + 35 - 1 - 28

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~klops 2019-10-12 08:03:19

    WTF? Klub interesuje się sekcjami juniorskimi? To może świadczyć, że prezesowi ROW-u odpowiada bałagan w sekcjach juniorskich, jeśli tak to nie rozumiem skąd chęć wspierania czegoś co źle funkcjonuje. Aż mi szkoda tych małych klubów rozsianych po dzielnicach. Rodzice zawodników sekcji juniorskich płacą, granty z miasta na RKP ROW największe, teraz jeszcze informacja o dotowaniu przez sponsora i to nie małego. Gdzie te pieniądze? w tych śmierdzących barakach? Panowie z tej firmy byli w tych barakach? skoro od lat wspieracie młodzieżowe sekcje to czy Wy mielibyście ochotę siedzieć w takich barakach w zamian za swoje cieplutkie biura? kolejna sprawa. Wiecie ile wynagrodzenia dostają trenerzy? pasjonaci, którzy poświęcają się w dobrej wierze a nie dla wyników? Wyników można oczekiwać od drużyny seniorskiej, nie od dzieciaków. Wiecie ile płacicie tym emerytom z drużyny seniorskiej? gdzie ich wyniki? Odpowiada Wam, że teraz kiedy rybnicka piłka sięga dna nie gra młodzież, która powinna łapać minuty, a emeryci których miejsce już jest w znacznie niższych ligach? kiepskie te informacje. Kiepskie ponieważ widać, że to po prostu dawanie kasy dla dawania, nie ma w tym logiki, nie ma dobrego zarządzania. Gdyby tak zarządzano Waszą firmą, to już dawno ogłoszono by jej upadek

    36 11
  • ~Dropsik Dropsik 2019-10-12 14:29:43

    Zamiast zuzlowcom pomóc, to tym nieudacznikom. Pieniądze wyrzucone w błoto. Przykre ale prawdziwe

    17 28

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co wg Ciebie jest przyczyną wyludniania się Rybnika?

Oddanych głosów: 3883