Paweł Hanusek na Gali Mistrzów PZM

2019-12-04, Autor:

W niedzielę 1 grudnia odbyła się Gala Mistrzów organizowana przez Polski Związek Motorowy. W imprezie wziął udział Paweł Hanusek z Rybnika.

Przez cały sezon odbyło się sześć rund Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych w klasie 125SP. Paweł Hanusek uczestniczył w pięciu imprezach.

W klasyfikacji generalnej rybniczanin zdobył 104 punkty i zajął trzecie miejsce. Drugi był Marek Tomaszewski (109 punktów), a na pierwszym stopniu podium stanął Radosław Widawski (179 punktów).

– Jechałem w tym sezonie na motocyklu Aprilia RS 125, która generowała 31,5 km. Zachęcam wszystkich do obserwowania oraz uczestniczenia jako widz albo kierowca w każdej formie sportu motorowego – powiedział Paweł Hanusek.

Rybniczanin zapowiada, że w sezonie 2020 również wystartuje w całej serii Pucharu Polski oraz w wyścigach ulicznych organizowanych w Czechach.

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 1