MKKS: zadecydowała trzecia kwarta

2013-01-18, Autor:
W finale B II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali na wyjeździe z rezerwami KKS-u Mickiewicz Katowice 59:75.

Pierwsza połowa meczu Mickiewicza Katowice II z MKKS-em Rybnik była bardzo wyrównana. Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej kwarcie. Wtedy to katowiczanie wygrali 22:9 i odskoczyli zawodnikom prowadzonym przez trenera Mirosława Orczyka na 16 punktów – 61:45. W ostatniej kwarcie gospodarze utrzymali wywalczoną przewagę i ostatecznie wygrali z MKKS-em 75:59.

W najbliższy weekend rybniczanie będą pauzować. Kolejny mecz rozegrają 26 stycznia na wyjeździe z UKS-em MOSM Bytom.