MKKS Rybnik przegrał w Bielsku-Białej

2021-02-14, Autor:

W 20. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali na wyjeździe z Daas BH Bielsko-Biała.

Początek meczu w Bielsku-Białej był dosyć wyrównany. W 13. minucie rybniczanie prowadzili 30:25, jednak później coś się zacięło i po pierwszej połowie przegrywali 39:46. Gospodarze z czasem zaczęli powiększać przewagę. W pewnym momencie udało im się odskoczyć na 24 punkty (77:53). W ostatniej kwarcie MKKS nieco zmniejszył dystans do Daas BH, ale na zwycięstwo nie było już szans. Mecz zakończył się wygraną bielszczan 85:74.

W spotkaniu z Daas BH najskuteczniejszym graczem MKKS-u był Jan Czorny.

Daas BH Bielsko-Biała - MKKS Rybnik 85:74 (23:19, 23:20, 26:14, 13:21)

Punkty dla MKKS-u: Czorny 15, Ochodek 12, Koczy 11, Stachowicz 10, Kawczyński 7, Kosiorowski 6, Tomanek 5, Kukuczka 4, Ośliźlok 2, Ścieszka 2

20. kolejka II ligi grupy C: AZS PWSTE Jarosław - AZS Częstochowa 84:70 AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 96:79 Daas BH Bielsko-Biała - MKKS Rybnik 85:74 BS Polonia Bytom - KKS Ragor Tarnowskie Góry 68:66