MKKS: dobry początek w Katowicach

2012-11-28, Autor:
W siódmej serii spotkań III ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali na z KŚ AZS Katowice.

Na parkiecie w Katowicach mecz lepiej rozpoczęli rybniczanie, którzy wygrywali po 10 minutach 17:12. Przed końcem pierwszej połowy udało im się utrzymać przewagę i na przerwę schodzili prowadząc 30:27. Jednak w trzeciej kwarcie coś się zacięło. Katowiczanie szybko odrobili straty i po chwili już wygrywali. Przed czwartą kwartą mieli 7 punktów przewagi – 49:42 dla AZS-u. Ostatnie minuty były bardzo wyrównane. Ostatecznie gospodarze utrzymali kilkupunktowe prowadzenie i wygrali 68:62.

W kolejnym meczu MKKS zmierzy się na wyjeździe z KŚ AZS PŚ Gliwice.

KŚ AZS Katowice - MKKS Rybnik 68:62 (12:17, 15:13, 22:12, 19:20)