Lekkoatletyka: Hubert Myszor (RMKS Rybnik) mistrzem województwa śląskiego. Kevin Pietrusiński (TL ROW) z brązem

2021-03-09, Autor:

Dwa medale z mistrzostw województwa śląskiego w lekkoatletyce przywieźli reprezentanci klubów z Rybnika.

W Łodzi w hali lekkoatletycznej Rudzkiego Klubu Sportowego odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce w kategoriach wiekowych U-16 i U-14.

Wśród reprezentantów RMKS-u Rybnik złoty medal w skoku wzwyż wywalczył Hubert Myszor. Na wyróżnienie zasługuje od niedawna trenująca Roksana Konkol, która zaliczyła dwa finały (w biegu na 60m i skoku w dal), jak również Nikola Guziuk, która przegrała brązowy medal w trójskoku zaledwie o 1cm.

Z zawodników Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik najlepiej spisał się Kevin Pietrusiński, który w kategorii U-14 zdobył brązowy medal w skoku w dal (4,90m), a w biegu na 60m z czasem 8,41s zajął czwarte miejsca. W kategorii U-16 w biegu na 60m przez płotki Emilia Stępień była czwarta z czasem 9,79s, a Dominika Wasela piąta z czasem 10,51s.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 0