KS ROW: pewna wygrana Termaliki

2015-07-08, Autor:
W drugim meczu sparingowym piłkarze ROW-u przegrali z beniaminkiem ekstraklasy – Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

Na stadionie przy ul. Gliwickiej beniaminek ekstraklasy nie miał litości dla gospodarzy i pewnie wygrał 4:1. Honorowego gola dla ROW-u, przy stanie 4:0 dla Termaliki, strzelił w 69. minucie Szymon Popiela.

W starciu z Termaliką trener Dietmar Brehmer testował kilku zawodników - pomocnika Przemysława Szkatułę, bramkarza Patryka Procka oraz obrońcę Pawła Jaroszewskiego. W meczu zostali sprawdzeni zawodnicy z grup młodzieżowych ROW-u, między innymi Wojciech Orzeł, Bartosz Slisz oraz Mateusz Bugdoł.

KS ROW 1964 Rybnik - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:4 (0:3)

0:1 – Foszmańczyk (12), 0:2 – Kogut (45+2), 0:3 – Paluchowski (45+3), 0:4 – Ciprys (63), 1:4 – Popiela (69)

KS ROW 1964 Rybnik:
I połowa: Procek, Gojny, Nowak, Grolik, Krotofil, Płonka, Spratek, Mandrysz, Siwek, Szkatuła, Gładkowski
II połowa: Kajzer, Jaroszewski, Jary, Nowak (90’ + 1’ Orzeł), Janik, Slisz, Płonka, Popiela, Muszalik, Szkatuła (54’ Kitliński, 80’ Bugdoł), Dudziński
Trener: Dietmar Brehmer

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
I połowa: Witan, Chomiuk, Markowski, Wróbel, Ziajka, Babiarz, Pleva, Foszmańczyk, Kogut, Ciprys, Paluchowski
II połowa: Olszewski, Fryc, Sołdecki, Abramowicz, Jarecki, Kubczak, Kaczmarczyk, Plizga, Ciprys (63’ Biskup), Kowal, Drozdowicz
Trener: Piotr Mandrysz

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0