Koszykarki RMKS-u Rybnik przegrały w Bochni

2018-02-20, Autor:

W poniedziałek zawodniczki RMKS-u Rybnik udały się na wyjazdowy mecz z Contimax MOSiR Bochnia.

Gospodynie, przy pełnej widowni, od początku spotkania z zaangażowaniem przystąpiły do rywalizacji. Rybniczanki równie skutecznie rozgrywały swoje akcje, dotrzymując przeciwniczkom kroku. Po pierwszej kwarcie różnica była zaledwie 3-punktowa.

Kolejne 10 minut, pomimo dobrych akcji i wypracowanych dogodnych sytuacji podkoszowych, przyniosło jednak drastyczny spadek skuteczności. Gra RMKS-u „zacięła się”, a w konsekwencji znikła pewność siebie młodych zawodniczek. Zespół z Bochni do końca meczu nie oddał już prowadzenia.

RMKS Rybnik na kolejne spotkanie uda się 28 lutego do Krakowa, gdzie zmierzy się z Wisłą Can-Pack.

Contimax MOSiR Bochnia - RMKS Rybnik 66:51 (23:20, 19:9, 11:12, 13:10)

Kaźmierczak 19 (6x3, 4s.) Krupa 11(9zb. 3s.) Kopiec 7 (1x3, 6as. 3s.) Struzik 5 (3as.) Strymecka 5 (4zb. 3as.) Ponikowska 3 (5zb.) Sobczyk 1, Paradowska 0, Pułról 0, Pałasz 0, Lamczyk 0, Walocha K.