zamknij

Wiadomości

Kandydat na senatora przemawiał z furmanki

2013-03-22, Autor: Wacław Wrana, Dominika Kuśka
Kampania wyborcza przed wyborami uzupełniającymi do senatu nabiera tempa. Kandydaci dwoją się i troją by zdobyć zaufanie wyborców.

Reklama

Wczoraj do Rybnika zawitał poseł Adam Hofman – rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości. Oczywiście żeby wspierać kandydata PiS na senatora – Bolesława Piechę. Obaj politycy przekonywali, że chcą kształtować pozytywny wizerunek Śląska. – Śląsk powinien być kojarzony z dobrze wykształconymi ludźmi, ciężką i uczciwą pracą oraz świetną infrastrukturą drogową i turystyczną – mówił Adam Hofman.

Taki wizerunek Śląska politycy PiS chcą przedstawić swoim kolegom z partii. Od 12 do 14 kwietnia w Rybniku odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS. Możemy się spodziewać, że posłowie znani z telewizji będą namawiać rybniczan do głosowania na Bolesława Piechę. – Śląsk ma szansę na swojego ambasadora w Warszawie na miarę śp. Zbigniewa Religi – mówił Adam Hofman.

Również w czwartek z dziennikarzami spotkał się kandydat Ruchu Autonomii Śląska – Paweł Polok. Spotkanie rozpoczęło się nietypowo. Polok wjechał na ulicę Sobieskiego furmanką. – Jeśli minister transportu wprowadzi zapowiadane opłaty za autostradę A4 i A1 w naszym regionie, będziemy mogli wszyscy przesiąść się na furmanki. Dlaczego? Większość ruchu z autostrad, które są dla mieszkańców naszego regionu obwodnicami, przeniesie się na lokalne drogi. Wtedy poruszać się będziemy z prędkością furmanek – przemawiał stojąc na wozie Paweł Polok.

Polityk RAŚ dodał, że nie wierzy w dementi ministra Nowaka zapowiedzi wprowadzenia opłat za autostrady, które ukazało się na Twitterze. Przypomniał też zapowiedź premiera Tuska z 2010 roku, że odcinki autostrad stanowiące obwodnice miast, będą bezpłatne. - Niech jako dobry przykład posłuży aglomeracja ostrawska w Republice Czeskiej, gdzie autostrada D1, będąca przedłużeniem polskiej A1, została w 2012 roku wyłączona przez czeskie ministerstwo transportu z systemu płatnych autostrad – argumentował Paweł Polok.

Niezależny kandydat na senatora – Piotr Masłowski odniósł się z kolei do apelu Pawła Poloka, aby wszyscy kandydaci na senatora przyłączyli się do zakładania Fundacji Ochrony Dziedzictwa Industrialnego. Przypomniał, że w minionym roku Industriada na terenie kopalni Ignacy-Hoym nie otrzymała finansowego wsparcia ani z Urzędu Marszałkowskiego, ani z Urzędu Miasta Rybnika. Jego zdaniem, impreza odbyła się dzięki temu, że zarządzane przez Masłowskiego Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS przekazało na organizację imprezy 10 tysięcy złotych w ramach projektu „T:RAF Twój Rozwój Aktywność Forma”. - Przekazanie środków było autonomiczną decyzją naszej organizacji, a pieniądze mogły zostać wydane na dowolne wydarzenie w Niewiadomiu. To za sprawą tej właśnie decyzji na imprezie miał okazję wystąpić ze swoim zespołem mój sympatyczny Kontrkandydat - mówi Piotr Masłowski. Dodaje, że kolejne 4 tysiące złotych trafiło na rzecz Industriady w ramach innego projektu, podczas tego którego promowany był budżet obywatelski (partycypacyjny).

- Nie mam ambicji bycia fundatorem fundacji zakładanej przez Pawła Poloka. Publicznie deklaruję, że przekażę 1000 złotych darowizny. Zrobię to jednak wtedy, kiedy zobaczę pierwsze sprawozdanie z działalności fundacji. Zrobię to, jeżeli okaże się, że to inicjatywa mająca rzeczywiście pomagać, a nie być tylko wyborczą zagrywką, która zostanie zapomniana po 21 kwietnia – zapowiada Piotr Masłowski.

Oficjalnie swoją kampanię rozpoczął też Janusz Korwin-Mikke. Zapowiedział m.in. spotkania z mieszkańcami Rybnika, powiatu rybnickiego oraz Mikołowa i Orzesza. Reprezentanci Kongresu Nowej Prawicy zachęcili również komitety wyborcze niezarejestrowanych kandydatów – Krzysztofa Zająca z Demokracji Bezpośredniej oraz Pawła Helisa z Komitetu Wyborczego Wyborców Kochających Śląsk, do poparcia kandydatury Janusza Korwina-Mikke. Przypomnijmy, Okręgowa Komisja Wyborcza w Katowicach odmówiła rejestracji Krzysztofa Zająca i Pawła Helisa z powodu zbyt małej ilości podpisów poparcia ich kandydatur.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 21

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (124):
 • ~ssij banana 2013-03-22
  10:46:58

  0 0

  Najwiekszy przydupas pis-iorow przyjechal do Rybnika, mam nadzieje ze ludzie z boguszowic sie nim zajeli ;)

 • ~aagaa90 2013-03-22
  10:50:55

  0 0

  Szkoda że nie posprzątał kupy za tym koniem na ul. Rudzkiej...

 • ~ 2013-03-22
  10:55:32

  0 0

  Szkoda że wierzchem na świni nie wjechał na rynek....w cowboyskim kapeluszu.

 • ~xverso2 2013-03-22
  11:04:01

  0 0

  wielki pan bez kultury co nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć, szkoda że go tam na taczce nie przywieżli,

 • ~Fodus 2013-03-22
  11:22:21

  0 0

  Pewno Hoffman musiał na szybko doczytać na wikipedii: gdzie jest i co to jest Rybnik. Żenada,że Piecha potrzebuje takiego wsparcia jak ten wypacykowany gość z Warszawy. A Korwin.... bez komentarza.
  Zakamuflowany Janik do Senatu!!!

 • ~czarny_julek 2013-03-22
  11:36:32

  0 0

  Czy fotka zatytułowana "Kongres Nowej Prawicy apeluje do niezarejestrowanych kandydatów na senatorów do poparcia Janusza Korwina-Mikke" została z lewej strony obcięta dlatego, że ten z haczykowatym nosem siedzący obok dziadka z sumiastym wąsem, siedzi w jarmułce..? Szkoda, że nie ma z Wami Tadzika D. w tej swojej zajebiaszczej koszulce o likwidacji strazy miejskiej - nie zapomnijcie o nim przy następnym spotkaniu :)

 • ~Arleks 2013-03-22
  11:56:11

  0 0

  może ktoś wie czy woźnica jest spokrewniony z posłem piechą czy to tylko zbieżność nazwisk?

 • ~piotrekdec 2013-03-22
  13:02:38

  0 0

  "obcięta dlatego, że ten z haczykowatym nosem siedzący obok dziadka z sumiastym wąsem, siedzi w jarmułce." polactwo wyłazi widzę

 • ~kamilus 2013-03-22
  13:14:41

  0 0

  następny matoł co się pcha tam gdzie nie trzeba jego hasło wyborcze powinno brzmieć: NIC NIE ZROBIE ALE BEDZIE ŚMIESZNIE

 • ~ 2013-03-22
  13:20:58

  0 0

  DO CHORYCH Z NIENAWIŚCI PR-owców PO, MOŻE ZAMIAST PLUĆ NIENAWIŚCIĄ NA PRAWO I LEWO PRZEDSTAWILIBYŚCIE MERYTORYCZNE ARGUMENTY NA PRAWDZIWYM POZIOMIE, A NIE OBRZUCALI KŁAMLIWYM BŁOTEM INNYCH. JA ROZUMIEM, ŻE CIĄGNIE SWÓJ DO SWEGO - JAKI TUSK TACY WYBORCY, ALE JEDNAK TROSZKĘ KULTURY BY SIĘ PRZYDAŁO. WIELOKROTNIE PRZECZYTAŁEM WSZYSTKIE WASZE WPISY I NIE ZNALAZŁEM NAWET JEDNEGO PRZEKONUJĄCEGO ARGUMENTU, ZA TO WIDZĘ, ŻE JEST TUTAJ MNÓSTWO CHORYCH Z NIENAWIŚCI LUDZI POKROJU WASZEGO LIDERA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO. TAK MY ŚLĄSKA NIE ODBUDUJEMY, ŻE JUŻ O POLSCE NIE WSPOMNĘ.

 • ~Gregorio 2013-03-22
  13:30:25

  0 0

  A w jakim to miejscu lizusek Adaś z puderniczką podręczną uśmiechał się tak wdzięcznie do " ciemnego ludu " ?

 • ~ 2013-03-22
  13:43:39

  0 0

  Hm...swojskość marketingowa;-) Politycy...A Adam Hoffman, hm...przynajmniej stosunkowo sprawnie posługuje się językiem urzędowym tego skromnego kraju (nie jest to takie oczywiste w czasach pauperyzacji intelektualnej). A konglomerat tanich, bezrefleksyjnie powtarzanych za tzw. mediami, kalumnii, wylewanych w Polszy obsesyjnie pod adresem PiS to, eufemizując, cecha społeczna tzw. nowoczesnych, "wolnych", "niezależnych". I oto w inżynierii społecznej chodzi ;-)

 • ~templariusz 2013-03-22
  14:06:22

  0 0

  To poniżające że taki DZIADEK (po lewej) prosi o wsparcie takiego ŁEBKA (po prawej). Mam tylko nadzieję że nie zostanie wybrany. Trzeba był swego czasu szanować tych co chcieli dobrze.

 • ~Ambasada2000 2013-03-22
  14:10:26

  0 0

  Tak czy siak, wygra Piecha - jest najbardziej znany i myślę, że to mu pomoże w drodze o mandat senatorski. Paweł Polok - sory ale jakoś mnie nie przekonuje tak samo jak i JKM. Ciekawa kandydaturą jest Piotr Masłowski ale nie wygra, jest za mało znany. Za miesiąc będzie po wyborach i temat ucichnie. Bardziej interesują mnie wybory prezydenckie w naszym mieście, bo jeśli w tym roku nie pojawi się dobry kandydat w mieście to A.Fudali znów wygra - z całym szacunkiem ale jego czas już minął. Rybnik potrzebuje kogoś nowego. Znając życie to 3/4 aktualnych kandydatów będzie stratowało za rok w wyborach. Zdreklarował się już m.in Piotr Masłowski i chyba tylko on ma szanse na jakaś "walke" z obecnym prezydentem.

 • ~auralfloat 2013-03-22
  14:15:13

  0 0

  panie Piecha, kupiłeś już pan w końcu ten rower? Czy tym razem "myśmy nie wykupili ich"? Moja babcia uważa tego przydupasa z PISu wraz z Błaszczakiem, za takich aniołów Kaczyńskiego. Się tak zastanawiam, co ten pajac JKM tak wokół Rybnika krąży?

 • ~Afordancja 2013-03-22
  14:39:50

  0 0

  @~Tygrysek11111 nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie ;) A czytałeś też swoje posty, chory z nienawiści człowieku?

 • ~Tomek_81 2013-03-22
  14:52:57

  0 0

  Cz Pan woźnica i koń są rodowitymi Ślązakami?? umiom godać? Czemu furmanka nie była w jedynie słusznych żółto - niebieskich barwach?............. granica między chęcią zaistnienia a kompromitacją jest bardzo cienka i chyba tym razem została przekroczona

 • ~Joan 2013-03-22
  15:00:35

  0 0

  Tygrysek11111 ma rację! Popieram, sekta PO to rzeczywiście sekta nienawiści.
  A ty ~auralfloat kim jesteś? Przedstaw się, a powiem ci jakich ty masz przydupasów! (nie trudno zresztą zgadnąć). Z ortografią to także u ciebie na bakier! Nie zaczyna się zdania od "Sie". Słoma ci z butów bracie wystaje ! Rybnik dawno już jest miastem, a nie wsią ... Uzupełnij swoje wykształcenie, a potem wypowiadaj się na tutaj ...
  Popieram Pana Bolesława Piechę z Prawa i Sprawiedliwości, inteligentny, rzeczowy, a nie fircyk ...

 • ~werkk 2013-03-22
  15:14:40

  0 0

  Ja oddam głos na furmana to najlepszy kandydat.

 • ~Joan 2013-03-22
  15:24:51

  0 0

  Do @~werkk ___________ Widać, że nie wiesz wielu rzeczy o tym furmanie - JKM. Gdybyś miał świadomość, nie byłbyś taki ochoczy ... Natomiast jeśli znasz doskonale "bogaty" życiorys tego pana, to serdecznie ci współczuję ...

 • ~amount 2013-03-22
  15:26:33

  0 0

  Na tym tle tylko pan Masłowski prezentuje się konkretnie. Naprawdę trzymam za niego kciuki bo to smutne, że w naszym regionie jest tak mało kompetentnych postaci, które mogłyby reprezentować nasze interesy w kraju. (A może są ale nie chcą uczestniczyć w tej szopce z furmankami i "znanymi" twarzami z polityki?)

 • ~auralfloat 2013-03-22
  16:15:22

  0 0

  ~joasiamatlak widzisz, nawet nie potrafisz odczytywać ironii. Ile ty masz lat? Jestem auralfloat i powiedz mi jakich mam przydupasów, bo nie wiem, potrafisz zgadnąć? Rybnik jest miastem, ale o bardzo prowincjonalnym charakterze. Życzenie powodzenia Bolkowi, to jak by życzyć tego samego diabłu.

 • ~holm 2013-03-22
  16:35:10

  0 0

  Nie moge patrzec na tego Poloka! Wszedzie go pełno. Wszedzie się ryje....masakra

 • ~werkk 2013-03-22
  17:11:43

  0 0

  joasiamatlak twarz znajoma ale to wszystko.

 • ~Robin Tell 2013-03-22
  17:18:48

  0 0

  Kandydat na furmana przemawiał z senatorki.

 • ~werkk 2013-03-22
  17:23:22

  0 0

  Incitatus ulubiony pochodzący z Hiszpanii koń wyścigowy cesarza Kaliguli. Początkowo nosił imię Porcellus ( z łacińskiego prosiaczek) Kaligula mianował Inciatatusa senatorem. Wiec nie bądźmy gorsi wybierzmy konia (widocznego na zdjęciu) wystarczy na kartach wyborczych wpisać koń z zaprzęgu kandydata na senatora. gdyby nam sie to udało była by to promocja Rybnika na cały świat, i to bez wyjazdu di Emiratów.

 • ~ 2013-03-22
  17:27:53

  0 0

  Każdy byle nie RAŚ niejaki Polok. RAŚ RAuS ze Ślaska Polok powinien zmienić nazwisko na der Polock aus Oberschlesien

 • ~KusterMaster 2013-03-22
  18:36:52

  0 0

  Janusz Korwin Mikke !! :) mam sporą nadzieje, że wygra :)

 • ~Joan 2013-03-22
  18:39:02

  0 0

  JKM kompromituje ideologię pod którą się podczepił. Facet nic nigdy w życiu nie osiągnął - i to jest fakt. Z tym facetem nikt poważny nie chce iść pod rękę - i to jest kolejny fakt. Facet funkcjonuje w naszej polityce od "zawsze" (jak mu zaliczyć SD to będzie już pół wieku, nigdy nie zrobił nic i nie wychował kolejnych pokoleń! Gdzie są ludzie "JKM"? Od 20 lat ten pan ma ogromne poparcie wśród chłopaków w wieku 16-21 lat - gdzie są oni teraz? Ci co głosowali na niego w wieku 18 lat na początku lat 90-tych mają dziś prawie 40 lat! Pewnie mają swoje firmy - są lekarzami, prawnikami, przedsiębiorcami, profesorami etc. Gdzie oni są? Dlaczego nie ma ich w jednym szeregu z JKM? Czemu obok niego nie ma młodego profesora prawa jako kandydata na ministra sprawiedliwości, który zaprezentuje program reform? Dlaczego nie ma młodego ekonomisty? Dlaczego nie ma setek przedsiębiorców? Czemu JKM ciągle jest praktycznie sam?
  _______________________
  Bo on chce być sam! Nie chce się dzielić kasą, sławą i uwielbieniem garstki internetowych lemingów ;-). Taki megaloman jak JKM zapewne jest wniebowzięty, że ma masę lemingów na swoje rozkazy - i może cynicznie ich wykorzystywać i manipulować! Na dodatek, zgodnie z żelazną logiką Korwina niezarejestrowanie list Nowej Prawicy także można uznać za "kolejną obstrukcję agentury",
  a w takim wypadku za przedstawiciela agentury można uznać samego... no właśnie :) ...

 • ~ 2013-03-22
  18:39:15

  0 0

  Ciekawe czy pobrali 2 bilety na koniki bo przecież wjazd do strefy zero w mieście :) hehe ciekawe co na to straż miejska? a co z kupkami koników? a jedzenie i wodę miały? a może latający sokół je przegonił bo mogą przenosić choroby :] głupota goni głupotę... no ale cóż - Polak potrafi - Polak cisnący się do koryta potrafi jeszcze więcej! pozdrawiam świadomych wyborców ;)

 • ~werkk 2013-03-22
  19:23:11

  0 0

  Właśnie dlatego zgrubmy senatorem konia on pociagnie Rybnik do przodu. weźmy przykład z cesarza Kaliguli. To jedyny rozsądny wybór.

 • ~ 2013-03-22
  19:44:09

  0 0

  WERK - co oznacza stwierdzenie "ZGRUBMY SENATOREM KONIA"??? Jak piszesz posty powinieneś być jednak trzeźwy.

 • ~werkk 2013-03-22
  19:47:16

  0 0

  student nie jestem w stanie bez znieczulenia pisać o kandydatach (poza koniem)

 • ~superelektro 2013-03-22
  20:02:52

  0 0

  ~joasiamatlak, a co Ty zrobiłaś dla Rybnika, dla Śląska, dla Polski ? Jesteś takim samym obywatelem jak każdy ze startujących do senatorskiego stołka i teoretycznie ( bo niektórzy wśród tych równych są jednak równiejsi ) masz takie same mozliwości. Pochwal się swoimi dokonaniami i być może po ich wpływem co poniektórzy zmienią swoje preferencje. Jak na razie to wszyscy z wyjątkiem JKM obiecują co to oni mogą załatwić i jak nam wszystkim będzie dobrze kiedy tylko dostaną się na stołek. A rzeczywistość aż skrzeczy. Czy którykolwiek z nich jest za wprowadzeniem JOW ? Oprócz Korwina nikt. Ale On też nie jest cudotwórcą i sam tego nie przepchnie. Ci którzy obecnie zajmują ciepłe stołki nie pozwolą na ich wprowadzenie gdyż wiedzą czym by się to skończyło. Kiedy jeszcze był posłem wprowadził pod obrady sejmu projekt ustawy uniemozliwiający uchwalanie budżetu z deficytem. Sejm mało się od gromkiego śmiechu nie rozleciał. Jak to nie będziemy mogli się zadłużać ? I tym sposobem zostalismy " sprzedani " my, nasze dzieci i nasze wnuki. A licznik zadłużenia bije. Każdy z nas jest zadłużony na prawie 30 tys. Cieszysz się z tego ? Ja nie. Wybranie kogokolwiek innego spowoduje że wszystko zostanie po staremu i daj będziemy jojczyć że nic się zmieniło. On ma z czego żyć i przynajmniej próbuje coś zrobić a pozostali traktują to jak źródło dochodów. Ale zrobicie jak chcecie. Mnie to nie dotyczy, ja tu tylko pracuję. Niech wygra najlepszy. Jak w sporcie.

 • ~ssij banana 2013-03-22
  20:13:14

  0 0

  ~joasiamatlak- chyba wielu rzeczy nie rozumiesz, nasluchalas sie przy stole co mowia rodzice ze znajomymi i opowiadasz glupoty. JKM po prostu nie ma tych pieniedzy na kampanie jaka maja najwieksi zlodzieje w tym kraju, czyli : PIS, PO itd....niewiem czy wiesz ale wydaja oni setki milionow na kampanie, setki z naszych podatkow i dotacji unijnych, a JKM po prostu tego nie ma. Tak czy inaczej uwazam ze jest to dobry kandydat by wniesc cos nowego. pzdr

 • ~marcinek6000 2013-03-22
  20:22:39

  0 0

  @joasiamatlak po pierwsze wszystkie twoje fakty, to nie fakty, a oszczerstwa. Po drugie po co się tyle rozpisywałaś skoro mogłaś cały swój post zmieścić w zdaniu. "Nie dam Korwinowi nic osiągnąć, bo on nigdy nic nie osiągnął(m.in. dlatego nic nie osiągnął, bo mu nie daje takiej możliwości, dlatego że nic nie osiągnął, itd. błędne koło"

 • ~KusterMaster 2013-03-22
  20:49:27

  0 0

  @joasiamatlak zobacz sobie "nocną zmiane" co chciał osiągnąć Korwin ! a potem wyrażaj swoje sugestie. Widzę że znasz Korwina tylko z telewizji gdzie nie pokazują go w najlepszym świetle bo SIĘ GO BOJĄ !

 • ~Arleks 2013-03-22
  21:05:39

  0 0

  galisz,spokojnie dziadku bo ci żylka na tyłku pęknie

 • ~Joan 2013-03-22
  21:46:49

  0 0

  Ooo, widzę, że "produkują się" tutaj sekciarze JKM. ______________ Odpowiadam krótko: @~superelektro - Jeżeli nie dotyczy cię (jak przyznajesz) wybór na senatora i nie jesteś rybniczaninem to nie powinieneś raczej zabierać głosu. ________@~ssij banana piszesz: "nasluchalas sie przy stole co mowia rodzice ze znajomymi" - Kiedy my działaliśmy w NZSP to ty na g..no mówiłeś "papu", a podejrzewam, że cię nawet rodzice nie mieli w planie. _______@~marcinek6000 - Marcinku drogi, filozofia twoja i twoje wyjaśnienie "osiągnął(m.in. dlatego nic nie osiągnął" nie jest najwyższego lotu więc do tego się nie odniosę i sugeruję ci popracować nad interpunkcją.__________@~Kustermaster - Telewizji tzw. głównego ścieku TVP nie oglądam, Tefałszenu także ( największe pro esbeckie zbiorowisko) i Polszmatu również nie oglądam. _______ Poza tym dodam PO+SLD+PSL+RP=PZPR. A teraz zadam jedno pytanko: Jaką funkcję w hierarchii SB-eckiej w 1987 roku pełnił Janusz Korwin-Mikke, iż został poinformowany przez służby specjalne PRL w trybie pilnym o awarii samolotu Ił-62M "Tadeusz Kościuszko" ?

 • ~wegiel1234 2013-03-22
  21:58:14

  0 0

  Panie Polok po co nam ta autonomia z dotacjami z europy kaj ta niezaleznosc ja sie spytam ???

 • ~cige 2013-03-22
  22:12:48

  0 0

  CIEKAWE INO CO BY BYŁO JAK BY TYN KUŃ DOSTOŁ SZAŁU :)))) a tak na marginesie pan poseł PIS jest już przeterminowany politycznie, a czy dalej żona tego smarkatego popieracza posła H. dalej jest na chorobowym?

 • ~STEFAN SIARZEWSKI 2013-03-22
  22:37:21

  0 0

  Grażyna Kohut i wszystko jasne! A Piecha porażka ,czyżby bał się ,że nie wygra , po co mu tutaj człowiek "wazelina"?

 • ~ 2013-03-22
  23:45:40

  0 0

  Polok to cham.....won z polityki......

 • ~ 2013-03-22
  23:49:30

  0 0

  jeśli komukolwiek pozwolicie sobą rządzić to już jesteście w czrnej dupie. Demos = lud oraz creatos = panować czyli bezpośrednie panowanie ludu) – system polityczny, w którym decyzje podejmuje się przez głosowanie ludowe (plebiscyt, referendum). reszta to iluzja...

 • ~superelektro 2013-03-23
  07:44:53

  0 0

  Joasiu droga. Nie dotyczy mnie bezpośrednio, tak jak i Ciebie. To nie jest wójt, prezydent czy starosta którzy działają lokalnie i od nich zależy jak rozwija się region którym kierują. Wybrany człowiek będzie miał wpływ na to w jakim kierunku pójdzie Polska i wydaje mi się że warto do tego towarzystwa wzajemnej adoracji jakim są obie izby parlamentu wpuścić człowieka który ma cokolwiek inne poglądy niż obecnie rządzący które nie tylko mnie wychodzą bokiem. Chyba że podoba Ci się to co obecnie dzieje się w tym kraju. Nie napiszę w " naszym " gdyż on od dawna już nie jest nasz. My tu tylko sprzątamy. Natomiast co do rewelacji o tym kim jest JKM odpowiem Ci tak. Zarówno generał Petelicki jak i Andrzej Lepper mieli popełnić samobójstwo tydzień wcześniej, tylko że nie było ich wtedy w domu. Najlepszym sposobem na zniszczenie nie lubianego przełożonego jest oskarżenie go o mobbing, molestowanie itp. SS mają tych mozliwości dużo więcej więc z nich korzystają, gdyż inaczej nie były by specjalne i nie były by służbami.
  ~Zoltan, zgadza się. Tylko od czegoś trzeba zacząć. Nie można biegać nie umiejąc chodzić. JOW są znacznie bliżej demokracji niż obecny system wyborczy w którym my sobie możemy chcieć, a wiodąca siła narodu i tak posadzi na stołek tego kto im pasuje. I dla tego tak dużo ludzi w ogóle nie chodzi na wybory gdyż zdążyli się zorientować że cokolwiek by zrobili to i tak nie mają wpływu na to kto zostanie namaszczony Więc , Alleluja i do przodu Ostatni gasi światło.

 • ~Kurz 2013-03-23
  11:20:44

  0 0


  W przypadku Pana Piechy,
  To każda kariera,
  Potrzebuje zawsze
  Dobrego klakiera.

 • ~Kurz 2013-03-23
  11:29:22

  0 0


  Niełatwo autostrady
  W Polsce pobudować
  I przy temu " Dziurą
  W Budżecie " żonglować.

 • ~spzoo 2013-03-23
  13:49:07

  0 0

  od początku jestem za Masłowskim. W tym tygodniu był na spotkaniu w Ligocie, a wczoraj na basenie z dziećmi. Taki normalny facet. Nie puszy się, że on to jest ważny kandydat. A stosunkowo mądrze gada. Do tej reszty kandydatów pasuje jak do świni siodło. I to on jest siodło ;)

 • ~ 2013-03-23
  13:57:32

  0 0

  Masłowski to tani pozer ,z parciem na jaki kolwiek stołek ,leczy kompleksy poczuciem zdobycia poważania i władzy , o jego kompetencjach nie pisze bo nie ma o czym.

 • ~spzoo 2013-03-23
  14:29:49

  0 0

  Pyta - widzę, że on zawsze może liczyć na reklamę z twojej strony. To mnie przekonuje, żeby na niego zagłosować.

 • ~marcinek6000 2013-03-23
  15:30:30

  0 0

  @Joasiu ta faktycznie nie najwyższych lotów filozofia i to wyjaśnienie nie są moje, to skrócenie Twoich słów.

 • ~marcinek6000 2013-03-23
  15:31:56

  0 0

  a dokładniej Twojego toku myślenia*

 • ~Adaśko 2013-03-23
  20:27:13

  0 0

  Niech zostanie na tej furmance,mało tego ,niech zaparkuje w stodole.Każdy obiecuje i gó.... robi!

 • ~Adaśko 2013-03-23
  20:31:52

  0 0

  Panie Piecha! Co pan robi?Pana pycha nie zna granic!!

 • ~ssij banana 2013-03-23
  22:23:33

  0 0

  ~joasiamatlak- skoro jestes taka stara babciu pewenie pamietasz jeszcze okres II wojny swiatowej, a pozatym nie interesuje mnie co ktos robil prawie 30 lat temu, tylko co chce zrobic teraz. To tylko moje zdanie, i mam nadzieje ze JKM probuje cos zmienic, bo nie jest z mafii rządzacych POpapranców, PIS-iorów, i reszty złodzieji. pzdr.

 • ~Afordancja 2013-03-23
  23:08:58

  0 0

  hm... wiecie może czy P.Piecha odpowiadał już na pytanie po co kandyduje do senatu skoro jest w sejmie? W senacie dla śląska będzie mógł zrobić więcej czy jak?

 • ~Joan 2013-03-24
  01:22:04

  0 0

  @~ssij banana - Już Tymoteusz powiedział: "Jeżeli nie znasz swojej historii, to nie rozumiesz teraźniejszości". Poz tym nie pisze się "złodzieji" tylko "złodziei" - zapamiętaj. ______ Proszę, nie dzielmy prawicy. Należy odebrać władzę ryżemu i PO, a potem Szczynukowi vel Komorowskiemu namaszczonemu przez Kreml. Jedyna partia obecnie silna, która może to osiągnąć jest Prawo i Sprawiedliwość. Teraz jest okazja aby wybrać na senatora Pana Bolesława Piechę. Istnieją już media niezależne "Gazeta Polska" i "W sieci". Tworzy się nowa niezależna Telewizja Republika (internetowo już działa) www.telewizjarepublika.pl . Istnieje portal www.niezalezna.pl . 10 kwietnia 2013 będzie wielka manifestacja w Warszawie! ________@~superelektro - celne spostrzeżenia, dodam tylko, że seryjny samobójca odwiedził także Szaniawskiego i Musia, który był świadkiem zamachu smoleńskiego, odwiedził szyfranta Zielonkę i wielu innych. Tu jest lista http://niepoprawni.pl/blog/394/lista-ofiar-seryjnego-samobojcy . Apeluję, nie dzielmy prawicy ponieważ nie odbierzemy władzy Platfusom, tym bardziej, że wybory liczą ruskie serwery!

 • ~ssij banana 2013-03-24
  10:07:00

  0 0

  ~joasiamatlak - NIE NIE NIE wszystko tylko nie PIS, mozesz wierzyc lub nie, ale oni razem wszyscy wódkę chleją. Wiec nie probuj wierzyc w to co pisza czy mowia. Nie jestem pewny czy JKM bedzie lepszy, ale wole jego niz wszystkich tych ktorzy obiecywali i gówno zrobili. PIS byl przy wladzy i co żyło Ci sie lepiej ???? Pzdr ;]

 • ~ksg14 2013-03-24
  10:45:32

  0 0

  ~joasiamatlak - Wszystkie te niezależne media, które wymieniłaś mają jeden wspólny mianownik - wszystkie są powiązane ze spółką Srebrna Sp. z o.o. kontrolowaną przez Kaczyńskiego i jej spółkami córkami

 • ~marus 2013-03-24
  12:08:29

  0 0

  Do ~joasiamatlak i innych politycznych dzieci Kaczyńskiego i Macierewicza - "Nie leczona depresja niesie bardzo niekorzystne skutki dla chorych, ich rodzin, a także powoduje duże straty materialne dla wszystkich. Trafnie postawione rozpoznanie i właściwe leczenie zazwyczaj przynosi poprawę funkcjonowania i ulgę w cierpieniu" tel.(032) 4328229 - źródło: strona internetowa SPZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Joasiu, przekaż ten numer swoim smoleńskim przyjaciołom. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • ~superelektro 2013-03-24
  12:34:46

  0 0

  Mam nieodparte wrażenie że wszystko zostanie tak jak jest gdyż z braku innej realnej siły ( dla niektórych JKM jest be, a tylko On jest w stanie robić za szczupaka w tym stawie pełnym karpi gdyż nie jest związany z żadnym z ugrupowań które rządziły lub rządzą ) więc większość zagłosuje tak jak zawsze. Nie za PO, ale przeciw PiS, czyli za PO. ( większość, ja również, mam dość PiS po tym w jaki sposób zabrali się do rządzenia) I nadal priorytem będą związki partnerskie, podlizywanie się unii, przymilanie się do USA, pomoc dla wszystkich z wyjątkiem własnego narodu. Dla mnie od bardzo dawna ideałem są hasła wolnościowe typu " wolność od " a nie wolność do, głoszone przez UPR, obecnie przez KNP i jeszcze kilka podobnych ugrupowań i moje preferencje w tej materii się nie zmieniają. Nie chcę przez resztę życia być uszczęśliwiany na siłę. Jestem dorosły i staram się sam dbać o siebie i swoją rodzinę. Kiedy podpisuję zeznanie podatkowe to jest tam taka klauzulka w której stwierdzam że jestem świadomy co podpisuję i czym to grozi jeżeli podam nieprawdę. Wtedy jestem świadomy i odpowiedzialny. Ale kiedy chcę zrezygnować z "otrzymywania " czegokolwiek np. emerytury, to już nie jestem dostatecznie świadomy dojrzały i odpowiedzialny. Państwo wie lepiej co jest dla mnie lepsze. Czy cokolwiek w tej materii się zmieni jeżeli władzę w RP przejmie PiS ? Nie, o czym zdążyliśmy się przekonać. Jedynie wrzucenie kamienia do tego stawu może zburzyć jego spokojną powierzchnię i cokolwiek zmienić.

 • ~piotrekdec 2013-03-24
  13:24:45

  0 0

  "Czy którykolwiek z nich jest za wprowadzeniem JOW ? " śmieszna wręcz jest wiara w JOW jako lek prawie na całe zło; mimo iż pomysł jest ładny jako idea to zdajcie sobie sprawę, że PO przy poparciu przyjmijmy ok 30% w senacie jednomandatowym ma ok 68% przedstawicieli, a w czasach SLD - ich ost. rządów (niejeden pewnie nawet to pamięta: przy 40% posłów SLD-UP, senat był prawie całkowicie w rękach SLD-UP); tak wyglądają w praktyce JOW (choć zaznaczam, że idea piękna: będą wchodzić społecznicy z naszej ziemi, rozliczani przez nas itp. itd. niestety to mrzonki)

 • ~piotrekdec 2013-03-24
  13:27:45

  0 0

  "joasiamatlak zobacz sobie "nocną zmiane" " Kurski (to ten od "tępy lud to kupi") uczył się chyba od J. Goebbelsa - propaganda, wręcz bezczelna, ale łykaj to jak chcesz żyć w alternatywnej rzeczywistości

 • ~marcinek6000 2013-03-24
  13:36:27

  0 0

  @Joasia co to zmieni, że wejdzie ktoś z PiS? Co to za różnica czy w senacie będzie jedna osoba więcej czy mniej z PiSu? Dlaczego chcesz Pieche akurat w senacie skoro już jest w sejmie? Dlaczego tak podkreślasz przynależność do prawicy i chcesz głosować na człowieka, który dokonał ponad 1000 aborcji?

 • ~yaman 2013-03-24
  14:00:43

  0 0

  najwiekszej ABORCJI NA POLSCE dokonuje tusk i jego żydowska banda!!!!!

 • ~piotrekdec 2013-03-24
  14:18:32

  0 0

  "i jego żydowska banda!!!!! " masz paszport Watykanu?

 • ~yaman 2013-03-24
  14:48:42

  0 0

  co vincencie żydku

 • ~superelektro 2013-03-24
  15:30:01

  0 0

  ~piotrekdec, jeżeli jest tak jak piszesz i JOW nie są lekiem na całe zło, to dlaczego tak się tego boją ? A to jest proste. Nie mogli by wprowadzać swoich, przywozić ludzi w teczkach np. z Warszawy na kraniec Polski. A wybierając wiedział byś kogo wybierasz. A tak to zostanie jak poprzednio. Obecnie głosujesz na partię a nie na człowieka. Pani Kluzik, podobno nikt na nią nie głosował, a i tak została namaszczona. W JOW taki numer nie przejdzie

 • ~Afordancja 2013-03-24
  15:36:00

  0 0

  @~superelektro jak ja nie lubię takiego "ględzenia", "podobno na nią nikt nie głosował", otóż głosował, głosowało na nią prawie 20 tys. osób. Wynik nie powala, ale jednak ponad 8% głosujących na nią glosowało.

 • ~piotrekdec 2013-03-24
  17:07:25

  0 0

  "co vincencie żydku" faszystowska zaraza niejedno ma imię - ten cytat sam się ciśnie na usta

 • ~yaman 2013-03-24
  19:59:40

  0 0

  mowie o janie vincencie rostowskim twoim finansowym guru hehe

 • ~piotrekdec 2013-03-24
  20:15:46

  0 0

  "mowie o janie vincencie rostowskim twoim finansowym guru hehe" do kogo mówisz? dla kogo to jest guru? ps. zgłosiłem do redakcji twoje wypowiedzi o zapędach antysemickich, czy usuną tj. czy będą chcieli mieć na swoich stronach wypowiedzi polactwa to już ich decyzja, mam nadzieje, że nie

 • ~Joan 2013-03-24
  20:21:52

  0 0

  Widzę samo ujadanie na PiS sekciarzy JKM, PO i komuchów. Więc odpowiadam: __@~ksg14 - Oczywiście, tak tak, wszystkie niezależne media są powiązane z tą spółką o której mówisz, a w radzie nadzorczej zasiada Ojciec dr Tadeusz Rydzyk i zajmuje się handlem bronią. Natomiast nie otrzymał dotąd miejsca na Multipleksie ponieważ nie mówi prawdy (jakby śmiał). Jesteś typowym przedstawicielem lemingów, za dużo oglądasz telewizji reżimowej. Piorą tam właśnie mózgi. Współczuję ci z całego serca! Oczekujesz więc tylko kromki chleba, szklanki wody, nowej edycji Kiepskich w Polszmacie, Tańca z gwiazdami w Tefałszenie i nowych wiadomości o Madzi, PO których jesteś do syta najedzony i ukulturalniony. __________@~marus - Do twojego poziomu intelektualnego trudno mi się zniżać, więc cię pominę! ____________@~superelektro - Temat Twojego ukochanego JKM został tu na tym forum wyczerpująco przedstawiony przeze mnie, więc trudno się powtarzać. Widać także, że oglądasz telewizję reżimową: w TVP politruka Kraśko i Lisa, w Polszmacie Gęgałę, a w Tefałszenie Bzdurczoka. Poczytaj niezależne media, radzę. _________@~piotrekdec - Komuszkiem mi zalatujesz, a twoim idolem jest pewnie zbrodniarz Jaruzelski (nie skazany do dziś) i organizacja SLD z Palikmiotem.______@~marcinek6000 - Marcinku złoty, władzę zdobywa się małymi kroczkami, najpierw odbierzemy reżimowi her Thusska jednego senatora, a potem resztę, by zdobyć całą władzę. Głosowanie na Pana Bolesława Piechę czyli na PiS jest tym małym kroczkiem.

 • ~yaman 2013-03-24
  20:29:16

  0 0

  poczytaj troche o naszych politykach z peło! sam jestes antypolakiem broniac takiej polityki!

 • ~yaman 2013-03-24
  20:34:57

  0 0

  pozatym piotrze! po twojej wypowiedzi moge uwazac ze sprzedal bys rodzine za ojro! !! a teraz cis z tym postem na komende hehe

 • ~piotrekdec 2013-03-24
  20:39:41

  0 0

  "Komuszkiem mi zalatujesz, a twoim idolem jest pewnie zbrodniarz Jaruzelski (nie skazany do dziś)" rozgryzłaś mnie, myślałem, że się potrafię bardziej zakamuflować; nie będę się personalnie w ten sposób przerzucał bo mnie to nudzi; za to zapytam tylko dlaczego pominęłaś pytanie użytkownika Afordancja:"po co kandyduje do senatu skoro jest w sejmie? W senacie dla śląska będzie mógł zrobić więcej czy jak?"; oczywiście oprócz tego, że dostał rozkaz od prezesa kandydowania, żeby kolejny anonimowy w warszawie żołnierz PiS -Janik mógł się na Wiejskiej pojawić

 • ~ksg14 2013-03-24
  20:39:58

  0 0

  ~joasiamatlak - To Właśnie Tobie wyprały mózg te Twoje PIS-owskie media. A Rydzyk nie dostał miejsca na Multipleksie bo nie potrafił jasno przedstawić żródła finansowania swojej telewizji. I uprzedzę Cię - nie jestem zwolennikiem żadnej partii - wszyscy to jedna wielka banda złodziei. I nie oglądam tvn-u ani Polsatu.
  Ciekawostka dla Ciebie:

  Jarosław Kaczyński mieszka na ulicy Mickiewicza 49

  tuż obok w kamienicy na Mickiewicza 51, czyli po sąsiedzku, mieszczą się firmy:

  Słowo Niezależne (Sakiewicz, niezalezna.pl)
  REJTAN (Teść Sakiewicza i Sakiewicz, Księgarnia Gazety Polskiej, obsługa prenumeratury Gazeta Polska, Nowe Państwo)
  FORUM SA (Janina Goss i Sakiewicz, Gazeta Polska), wykupiona przez Geranium czyli de facto przez Srebrną

  kamienica Mickiewicza 51 jest własnością spółki... SREBRNA Sp zoo należącej do fundacji J.Kaczyńskiego, Gocłowskiego i Czabańskiej

 • ~yaman 2013-03-24
  20:49:01

  0 0

  hehe nie jestem z pisu peło sld z afrodancji itd! jestem polakiem i kiedys odzyskamy ten naród!!!

 • ~marcinek6000 2013-03-24
  20:54:26

  0 0

  @joasia nie odbierzesz, żadnego senatora POwcom, bo ich koleś nie ma tutaj szans. 1 osoba z PiSu nic nie zmieni, nikt nic nie zauwazy, bo PiS i tak ma ich tam pełno, 1 osoba z KNP zmieni wiele i da początek wielkim zmianom. Takie działanie to już czyste pisowskie sekciarstwo, żeby głosować na kogoś wbrew ideom jakie się wyznaje na kogoś kto popełniał aborcje, żeby zmenić jeden głos który w przypadku pisowskiej sekty nic nie znaczy. Głos na Pieche to marnowanie głosu i rozbijanie prawicy.

 • ~Afordancja 2013-03-24
  20:56:17

  0 0

  @~yaman mnie co prawda nie obchodzi skąd jesteś(i dokąd idziesz ;) ), ale dlaczego użyłeś (co prawda nieudolnie) mojego nicku? Bo nie bardzo śledzę wątek. Nie pytam dlaczego jesteś Polakiem z małej litery, i kim są ci "my" bo mnie to też zwyczajnie nie obchodzi...

 • ~Joan 2013-03-25
  00:48:54

  0 0

  @~ksg14 - Mówisz słowami Dworaka, byłego agenta SB w PRL-u, a obecnie prezesa KRRiT. CBA zresztą już wkrótce może objąć nadzór nad konkursem na miejsce na Multipleksie. O niezależnych mediach prawicowych naczytałeś się bzdur czytając Gó..no Wyborcze albo mu pokrewne. Jeżeli chodzi o spółkę Srebrna to jak sobie wyobrażasz walkę z tuskowym reżimem PO ? Bez finansowania? ... Gołodupiec bez zaplecza politycznego jak JKM nie wygra wyborów! __________Abstrahując od tematu, skąd jest tyle chamstwa i nienawiści? Przykład idzie z góry ... Zmanipulowana większość (lemingów ?) wybrała chamską bandę nienawistników i ignorantów! Ta banda i sprzyjające jej merdia narzuciły ludziom "jedynie słuszny styl"... Właśnie chamski i nienawistny! A właściwie to chamstwo i nienawiść zaczęło się na dobre po przegranych przez PO_lszewię wyborach w 2005 roku i zdobycie władzy przez prof. Lecha Kaczyńskiego. Wtedy to zaczęło się sprzysiężenie czerwonych merdiów przeciw Polsce i przeciw Prawu i Sprawiedliwości, a prezydenta zamordowano. ______Her Tusek namaszczony przez Makrelę, gaspadin Szczynukow vel Komoruski, Kuc, Palikmiot Gorzałka, Niesioł Szczaw i cała masa PO_lszewickich członów - to jest ta "góra"! Do tego trzeba dodać "celebrytów"... i mamy odpowiedź: skąd jest tyle "chamstwa i nienawiści" ________ A tak na marginesie, to jak "chama pogłaszczesz, to cię kopnie, a jak kopniesz, to cię pogłaszcze"... I dlatego jest taka, a nie inna odpowiedź na to PO_lszewicke chamstwo i nienawiść ...

 • ~superelektro 2013-03-25
  07:15:08

  0 0

  I pomyśleć że to wszystko z katolickiej miłości bliźniego. Przecież tym sposobem w braterskim ( siostrzanym ) uścisku można wolnego człowieka udusić. Czemu przypomniał mi się wierszyk " Dewotka " Krasickiego ?

 • ~superelektro 2013-03-25
  07:24:56

  0 0

  ~Afordancja, piszesz o 20 tysiacach głosów oddanych na panią Rostkowską, a w jednym z postów nie pamietam od kogo ( chyba w dyskusji o kolei, nie mam czasu teraz szukać ) było podane że nieco ponad 3500, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne gdyż kogo by nie zapytać to każdy odżegnuje się od niej jak od diabła. Z drugiej strony nie ważne jak kto głosuje, ważne kto głosy liczy, o czym mielismy okazję przekonać się przy okazji referendum w sprawie SM.

 • ~Afordancja 2013-03-25
  07:41:46

  0 0

  @~superelektro proszę Cie...nie ośmieszaj się.. w którymś postów? To jest Twoje źródło informacji, posty? No to teraz w którymś postów (moim) masz dokładna liczbę: 22 418 głosów co stanowi 8,49%. Szukaj w konkretnych źródłach, a nie w postach bo się możesz wiele razy przejechać...

 • ~Afordancja 2013-03-25
  07:46:33

  0 0

  @~superelektro a z Twoim "gdyż kogo by nie zapytać to każdy odżegnuje się od niej jak od diabła" gdzie się pytałeś? Kogo? Ludzi na forum? Kolejne posty? ehh... nie będę tłumaczył

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  07:57:25

  0 0

  superelektro gdybyś nie wiedział gdzie to się szuka: http://wybory2011.pkw.gov.pl/wsw/pl/sjm-30.html

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  08:09:27

  0 0

  joasiamatlak: czy wasza pisowska brać w swoich wypowiedziach-bo na pewno nie nazwę tego dyskusją-używając tych charakterystycznych: "Her Tusek", "Komoruski", "lewactwo", "bolszewia", "Palikmiot", "lemingi" a przy tym wszystkim obok prawie złotymi literami "prof. Lech Kaczyński" (właściwie to dr. hab. a nie prof. ale to już zostawmy) myśli, że będziecie mieć więcej racji? że przekonasz (sorry: "zmiażdżysz"-bo tak jest tytułowana większość filmików na YT: np. Cejrowski miażdży X) adwersarza? że to imponujące takie zlepki-potworki językowe, mające niby obrazić, obnażyć itd. itd. tego o kim piszesz? przecież to metoda banalna i dziecinna; nie łapiecie tego?

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  08:17:07

  0 0

  " Z drugiej strony nie ważne jak kto głosuje, ważne kto głosy liczy, o czym mielismy okazję przekonać się przy okazji referendum w sprawie SM" aaaaaaa znowu Mikkego oszukali? na prawdę niektóre rzeczy to takie idiotyzmy, że aż się nie chce wierzyć, że się to czyta; jak ty w tym stylu to ja też pojadę: przecież to referendum nie miało szans na powodzenie, ale Mikke chciał się przez nie promować, tylko dlaczego w Rybniku? skąd wiedział, że będą tu tak szybko wybory? a może przyczynił się do śmierci senatora Motyczki??!! to są pytania zasadnicze

 • ~cezar2009 2013-03-25
  08:42:05

  0 0

  Obojętnie kto wygra w tych wyborach i tak nasza kochana PO ma większość w Senacie i możecie nam skoczyć

 • ~werkk 2013-03-25
  08:46:01

  0 0

  Moim zdaniem dla Rybnika nie ma żadnego znaczenia kto będzie senatorem. Znaczenie ma tylko dla kandydata bo jak zostanie senatorem będzie miał niezłą kasę.

 • ~ksg14 2013-03-25
  09:21:48

  0 0

  ~joasiamatlak - Widzę, że chyba już za póżno dla Ciebie na ratunek. Proponuję żebyś zdjęła na chwilę moherowy beret i przewietrzyła umysł

 • ~nonamefellow 2013-03-25
  09:33:33

  0 0

  Heh teraz politycy zamiast prowadzić merytoryczne kampanie robią zwykły tani cyrk! Skandal i granda. Jedynym rozsądnym człowiekiem który bez robienia cyrku ma coś konkretnego do powiedzenia jest Pan Janusz Korwin- Mikke!

 • ~Joan 2013-03-25
  12:04:04

  0 0

  @~piotrekdec - Zawiodłeś mnie, twoje wypowiedzi były mimo wszystko inteligentne. Prezentujesz jednak niski poziom szanowny adwersarzu, żeby się do tego poziomu zniżać. Musisz także bracie uzupełnić edukację i poprawić ortografię! Powiem ci jedynie po bratersku, nie piszemy "na prawdę" w tym kontekście, a piszemy oddzielnie "naprawdę" - zapamiętaj! Reszta jest milczeniem ... ________@~ksg14 - Proponuję zmienić twój nick na ~kgb - będzie ci bardziej "do twarzy" ... _________ Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia: I tak wygra senator z Rybnika Bolesław Piecha! Natomiast Korwinowi biednemu z Warszawki zostało tylko jedno, zagłosować na zwycięzcę ...

 • ~Bocianos 2013-03-25
  12:14:03

  0 0

  Odwołując się do zdrowego rozsądku tylko JANUSZ KORWIN MIKKE !

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  12:37:20

  0 0

  "zapamiętaj! Reszta jest milczenie" i na tyle cię stać?; choć nie dziwi mnie to-jak nie wiesz jak inteligentnie odpowiedzieć to "reszta jest milczeniem":) aha...ciągle aktualne pozostaje pytanie: po co piecha kandyduje, skoro jest w sejmie? to też będzie milczeniem?

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  13:50:45

  0 0

  i jeszcze jedno (choć wiem, że się pewnie tego czepisz, a nie odpowiesz na zadane powyżej pytanie) "I tak wygra senator z Rybnika Bolesław Piecha! " już wam prezes każe go tytułować senatorem? coś jak premier Glliński? taka alternatywna rzeczywistość

 • ~Fodus 2013-03-25
  15:19:15

  0 0

  Ile się tu już żółci wylało. Kampania jest po to żeby kandydaci mieli okazję się zaprezentować mieszkańcom/wyborcom. A z komentarzy można odnieść wrażenie, że to jakiś seans nienawiści. Mam nadzieję, że zwycięży zdrowy rozsądek.

 • ~Kojoot 2013-03-25
  15:25:42

  0 0

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii. Redakcja

 • ~Joan 2013-03-25
  18:49:36

  0 0

  @~piotrekdec - Piotrusiu coś miękniesz. Gdzie się podziała twoja tuskowa hardość? Ja walczę tylko z godnymi siebie przeciwnikami. Nie mniej jednak jeżeli napiszesz choć jedno zdanie bez błędów ortograficznych, to ci odpowiem na zadane mi pytania ...______ Ponad 30% prawa gospodarczego tworzonego w Polsce to przepisy, dzięki którym nieuczciwi przedsiębiorcy dorobili się kosztem zwykłych obywateli. Doniesienie złożone do CBA o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez urzędników Ministerstwa Finansów (Vincent) to czubek góry lodowej. Chory jest cały system tworzenia prawa przez PO w Polsce! Już 10 kwietnia z całej Polski do Warszawy zjeżdżają ludzie, którzy wezmą udział w obchodach trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Odbędzie się manifestacja przed Kancelarią Tuska. Każdy kto tylko może i komu zależy na losach Polski musi być w Warszawie 10 kwietnia aby przeciwstawić się obecnemu reżimowi. _________Apeluję także do rybniczan i rybniczanek nie marnujcie swoich głosów! Jeżeli zagłosujecie zgodnie ze swoją wolą wygra rybniczanin z krwi i kości Pan Bolesław Piecha. Będzie mniej o jednego reżimowca z PO. Pozdrawiam.

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  19:32:09

  0 0

  "Ja walczę tylko z godnymi siebie przeciwnikami" - właśnie, wy walczycie z każdym kto nie z waszej sekty, całe szczęście, że ja mogę na to wyłożyć lachę; "Nie mniej jednak jeżeli napiszesz choć jedno zdanie bez błędów ortograficznych, to ci odpowiem na zadane mi pytania " - słabe to ogólnie, ale motaj się dalej, może wymyślisz jakąś choć ocierającą się o racjonalność odpowiedź

 • ~ksg14 2013-03-25
  21:50:41

  0 0

  ~joasiamatlak - Jeżeli już czepiasz się czyjejś pisowni, to najpierw sama naucz się pisać poprawnie. Jeżeli się do kogoś zwracasz słowami Ty, Tobie, Ciebie, Twój, itp. to pisz z dużej litery. Ale funkcja korekcji błędów w komputerze wskazuje tylko błędy ortograficzne, prawda?

 • ~piotrekdec 2013-03-25
  22:01:59

  0 0

  "Jeżeli już czepiasz się czyjejś pisowni, to najpierw sama naucz się pisać poprawnie" przecież doskonale widać, że ta cała gadka o ortografii to próba - nieudolna eufemistycznie mówiąc - ucieczki od odpowiedzi na merytoryczne pytanie; tak na marginesie nawet nie chce ponownie zwracać uwagi na te potworki językowe "KOmoruski" itp.

 • ~Joan 2013-03-26
  11:35:35

  0 0

  @~ksg14 - Swoim zachowaniem pogrążasz się. Stosowanie w piśmie zaimków osobowych typu "Ty, Ci" piszemy wielką literą w formie grzecznościowej. Ty raczej nie okazujesz mi szacunku pisząc: "To Właśnie Tobie wyprały mózg te Twoje PIS-owskie media". Dlatego forma kierowana do ciebie przez małe "c", będzie odpowiednia. Poza tym nie używa się takiego sformułowania "korekcję błędów" tylko "korekty błędów". Ty natomiast możesz sobie zrobić "korekcję" ale wzroku. Wywijasz swoją szabelką bracie wywijasz i sam się kaleczysz! Proponuję ci: uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć ... A po latach wrócić tutaj, wówczas chętnie z Tobą porozmawiam (jeżeli do tego czasu PO nie zniszczy Polski). ___@~piotrekdec - Widzę, że starasz się pisać bez błędów ortograficznych. To dobry znak, poćwiczysz, poszperasz i może będziesz dobrym komuszkiem. Jeżeli nie podobają ci się potworki językowe typu "KOmoruski"? To służę uprzejmie. Szczynukowicz vel "Bul" Komorowski, fałszywy hrabia, wnuk Osipa Szczynukowa bolszewickiego rezuna, który został wysłany przez zbrodniarza Lenina po 1919 roku na odebrane zaborcy ziemie polskie w celach dywersyjnych! Komoruski - to i tak pieszczotliwy potworek ... ___ Dziś strajk generalny na Śląsku - związkowcy dają rządowi Tuska żółtą kartkę!__Dziś także pokaz filmu "Anatomii upadku" w Brukseli Anity Gargas! Tylko oddany głos na Pana Bolesława Piechę daje szansę na przestrzeganie Prawa i Sprawiedliwości w Polsce! Pozdrawiam wszystkich mających na sercu dobro naszej Ojczyzny ...

 • ~piotrekdec 2013-03-26
  12:26:26

  0 0

  "Widzę, że starasz się pisać bez błędów ortograficznych. To dobry znak, poćwiczysz, poszperasz i może będziesz dobrym komuszkiem. " to i jest szacunek dla rozmówcy w wersji pis, ale to i tak była wer. light; widzę, że odpowiedzi się nie doczekam, tylko jeśli nie chwytanie się ortografii to opowieści o Leninie 1919 itd. itd. powtarzam, choć w zmodyfikowanej wersji: po ch.j Piecha startuje do senatu będąc w sejmie? to tak jakby 34 520 wyborców z 2011r. pokazywał środkowy palec, ale wam prezes może pluć w twarz i tak będziecie się uśmiechać

 • ~Joan 2013-03-28
  23:51:40

  0 0

  Żeby nie było tak poważnie, oto dwa wierszyki dla zwolenników reżimu: WIERSZYK nr 1: ______ ŚWIŃSKI RYJ_______ Dzwoni menel z biłgoraju zwany świński ryj (dla kolesi paligłup) do pierdonia: - Gdzie jesteś kochany pierdoniu? - Na grodzkiej! odPOwiada pierdoń menelowi, - Myślałem, że w kaliszu, mówi menel z biłgoraju zwany świński ryj (dla kolesi paligłup). WIERSZYK nr 2: __________ CZARNY CHARAKTER - EINE KLEINE SCHWARZES ZEICHEN __________ Haratnie w gałę - Kaczora spluje, I puści oko do Bąka Józka; Fraulein Anielkę w d*** całuje, To rozkład zajęć Fuhrera Tuska. A gdy mu czasu starcza i chęci, Nad emeryta schyli się losem; I razem z Vickiem bat nań ukręci, Oberst und liebe parteigenosse.

 • ~piotrekdec 2013-03-29
  16:43:29

  0 0

  świetne, też chyba skopiuje; (opowiadacie to sobie na tych zbiegowiskach pod flagą gazety polskiej?) kocham częstochowskie rymy, szczególnie z elementami niemieckimi; aż trudno uwierzyć, że taką chale wrzuca jakby nie była dorosła (stara) kobieta (baba); tak szczerze: nie czujesz żadnego zażenowania wklejając taki gniot? poważnie pytam

 • ~1floyd 2013-03-29
  19:45:56

  0 0

  Piecha zostanie na 90% senatorem. Odda mandat poselski. Na jego miejsce wejdzie Grzesiu Janik, bo był trzeci i się nie załapał. PiS zyska senatora i nie straci głosu w Sejmie. A obaj panowie będą zadowoleni, a szczególnie Grzesiu. Bo dieta poselska, to nie pensja dyrektora szkoły. Pytanie co na tym zyska Rybnik i jego mieszkańcy. Jak widać z działalności poselskiej tych panów do tej pory nie wiele.
  Ale co tam, ważne że przyjaźń, czy układ nadal jest skuteczny.

 • ~Joan 2013-03-30
  01:01:14

  0 0

  @~piotrekdec - Lemingu drogi! Wejdź na forum, tam znajdziesz swoją definicję! I znów wierszyk ...................
  Rozciągnęli na krzyżu Twe wychudłe ramiona, I gwoździami do niego przybili, _____________________________________
  I krzyknęli, że Polska pierwej umrze i skona, I że oni wciąż pragną tej chwili. _________________________________
  Komuniści i Żydzi, durnie od Palikota, Potomkowie czekistów, Wermachtu __________________________________________
  Szumowiny i męty, wszelkiej maści hołota, W werbel śmierci uderza do taktu. _____________________________________
  Ale czas wasz już bliski, wy co z krwi Barabasza, Gwóźdź ostatni wbijacie do trumny. ____________________________
  Tryumf łotrów i katów pod przywództwem Judasza, Zetrze w proch Polak mądry i dumny. _____________________________

 • ~ksg14 2013-03-30
  14:47:13

  0 0

  Czytając wpisy ~joasiamatlak jestem pełen podziwu dla Kaczyńskiego i Rydzyka, w tym, jak potrafią ogłupić, a następnie manipulować człowiekiem. Osobna sprawa, że wybierają ludzi nie grzeszących inteligencją ani rozsądkiem, do tego perfidnie, dla osiągnięcia swych celów, wykorzystują wiarę i zasłaniają się krzyżem, ale mimo wszystko.

 • ~Afordancja 2013-03-30
  16:38:08

  0 0

  @~ksg14 coś w tym jest, tutaj szacun dla J.K. chociaż czasem się zastanawiam, czy to nie działa jak by od drugiej strony, są ludzie którym w życiu się nie wiedzie, mało potrafią, są niezaradni, a swoje frustracje za swoje niepowodzenia muszą gdzieś wyładować(no bo to nie ich wina). I właśnie potrzebują kogoś kto ich "klepnie" i powie, tak jestem z wami, to ich(tamtych) wina (nie musi to być akurat PO, może być Palikot, czy jakaś nacja, itp.) i wtedy nie czują się osamotnieni, w swoim żalu, mają cel, wojować" dla swojego "duchowego przywódcy"

 • ~Joan 2013-03-31
  00:21:52

  0 0

  @~ksg14 - Widać, że nie chcesz się uczyć - "Korekcjo Błędów", aby poprawić swoją ortografię ? "Walisz byki" bracie i zaniżasz tu tylko poziom na tym portalu. Do twego poziomu nie jestem w stanie się odnieść! Wejdź zatem na FORUM www.rybnik.com.pl, wpisz w wyszukiwarkę tego portalu słowo "leming" - a znajdziesz tam swoją definicję! ________ @~Afordancja - Ponieważ wydaje mi się, że nie mieliśmy jeszcze okazji do dyskusji, więc ci odpowiadam. Na obecną chwilę wiedzie mi się dobrze, choć za rządów Prawa i Sprawiedliwości w 2005-2007 roku wiodło mi się zdecydowanie lepiej. Dlatego głosuję na tę partię. Natomiast dalsza część twojego postu już mi się nie podoba. Kto dał ci prawo osądzania mnie ? Niezaradny, mało potrafi, etc. Przecież mnie nie znasz? _________ Myślę, że sądzisz chyba wg siebie! Czy mam rację ? _________Jeżeli się nie zgadasz z powyższym, to musisz wejść na FORUM i zrobić to samo, co zostało zalecone ~ksg14 (jak wyżej). Pozdrawiam.

 • ~Afordancja 2013-03-31
  11:34:08

  0 0

  @~joasiamatlak Droga Joasiu, moim zamierzeniem nie było osądzanie akurat Ciebie, wyraziłem tylko swoją opinię na temat pewnej części społeczeństwa (o pewnej części fanatyków czy to PO czy JKM, też mam swoje opinie, fanatycy są wszędzie), tak więc Ty możesz mieć opinie o "lemingach" "zwolennikach reżimu", "komuchach" itd. ja mogę mieć swoje opinie. Jeśli chodzi o Twoją sugestię, otóż wiedzie mi się nie najgorzej czy to przed rządami PIS, podczas i po nich, w zasadzie z roku na rok jest coraz lepiej, ale zależy to tylko i wyłącznie ode mnie a jak było by gorzej nigdy bym nie zwalał tego na rzad(niezależnie od tego jaki by nie był) taki już jestem, są jednak tacy którzy jak już wspomniałem, wszelkie SWOJE niepowodzenia, zrzucają na innych. Tak na marginesie, piszesz, że za rządów wiodło Ci się ZDECYDOWANIE lepiej, co se takiego zmieniło, że wcześniej wiodło Ci się gorzej, i później też zaczęło Ci się wieść zdecydowanie gorzej. Pytam z ciekawości.

 • ~ksg14 2013-03-31
  15:06:11

  0 0

  joasiamatlak - Zmień płytę. Powtarzasz jedno i to samo o błędach ortograficznych, a jeżeli już to jest to gramatyka. A zwroty typu Ty, Ci Tobie itd. zawsze pisze się z dużej litery, a nie w zależności od tego czy lubisz osobę do której się zwracasz czy nie, jak Ty to napisałaś.Więc to Ty powinnaś się uczyć. Po prostu napisałaś co wiedziałaś, a było tego niewiele i teraz gdy skończyły Ci się argumenty postanowiłaś uczepić się "korekcji błędów".

 • ~piotrekdec 2013-03-31
  16:51:47

  0 0

  "Lemingu drogi! Wejdź na forum, tam znajdziesz swoją definicję!" - to było do mnie; "Wejdź zatem na FORUM www.rybnik.com.pl, wpisz w wyszukiwarkę tego portalu słowo "leming" - a znajdziesz tam swoją definicję!"to do ksg14; dalej użytkownik joasiamatlak pisze: " Natomiast dalsza część twojego postu już mi się nie podoba. Kto dał ci prawo osądzania mnie ? Niezaradny, mało potrafi, etc. Przecież mnie nie znasz?"; oczywiście nie wyczuwa przy tym nawet nuty hipokryzji; zaślepienie, aż boli; Pani Matlak nie łapie Pani, że obraża Pani ludzi, zarzuca im i przypisuje najgorsze cechy właśnie nawet ich nie znając?

 • ~Joan 2013-04-01
  17:35:02

  0 0

  @~Afordancja - Odpowiadam. Od sześciu lat "nie-rządu" PO następuje ciągłe rozkradanie Polski i całkowita ochrona dla oligarchów. Dlatego ludziom wiedzie się coraz gorzej, następuje ciągła pauperyzacja Polaków. Trudno to w kółko potarzać: afery, emigracja Polaków, służba zdrowia i wymiar sprawiedliwości w fatalnym stanie, reżimowa telewizja jako schronisko dawnych esbeków i komunistów, największe bezrobocie (14%) od wielu lat, reżim Tuska zadłużył Polskę już na blisko 1 bilion zł ... Ale co to obchodzi lemingów i zwolenników PO!? Przecież dla Tuska Polskość to nienormalność, a wg Niesiołowskiego głodne dzieci w Polsce powinny jeść szczaw! Katastrofa smoleńska niewyjaśniona! W jaki sposób Tusk pokazywał w swojej w telewizji reżimowej TVN Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Jak by był idiotą, debilem! A przecież to był profesor, inteligentny, o wielkiej wiedzy i patriota. Tusk jako historyk przy Lechu Kaczyńskim wypada jak ćwierćinteligent, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie! A żeby tego było mało, lemingi, komuniści i peowcy z pomocą ruskich serwerów wybrali ruskiego chłopa na prezydenta. Czy może być już gorzej? Czy my żyjemy uważasz we własnym kraju? ...

 • ~Joan 2013-04-01
  17:57:33

  0 0

  @~Afordancja. Poczytaj sobie także "Tuska na podsłuchu". Prostak, któremu się marzy oddawanie hołdu całując go w stopy! Tu link http://www.nie.com.pl/14-2013/tusk-na-podsluchu _________________ I wierszyk na czasie za tytułem "Szczęście." _____Dzwoni siostra z Londynu i pyta brata. _____ - Michał, co tam u Was w Polsce słychać ? _____ - Mam dwie wiadomości, dobrą i złą, od której zacząć? - pyta Michał. _____ - No to zacznij od złej - mówi siostra. _____ - Sąsiad się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę, więc Ania nie chodzi do szkoły, bo nie mają pieniędzy na dojazdy, a paliwo po 5,99 zł. Na dodatek Wojtkowi odmówili chemioterapii więc szykuje się kolejny pogrzeb ... _____ - A dobra wiadomość - pyta siostra !? _____ - Na szczęście to PO jest u władzy, a nie PiS ... - odpowiada Michał.

 • ~piotrekdec 2013-04-01
  18:17:41

  0 0

  to się kobieto nagadałaś, zabijasz konkretami, prościej: twój post jest na poziome ogólności, z którą nie da się rozmawiać-choćby liczba emigrantów, sprawdź i dopiero pisz czy w mitycznych latach 2005-07 było ich znacznie mniej (choć nie wiem po co ja to pisze, ty wiesz lepiej); a to: " W jaki sposób Tusk pokazywał w swojej w telewizji reżimowej TVN Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Jak by był idiotą, debilem!" -konkrety: co mu zrobił?, powiedział że był debilem? powiedział, że małpa wyprzedza go w rozwoju? kiedy, gdzie, dokładnie, a nie ogólne pitolenie; "A przecież to był profesor" to był prof. uczelni, więc poza nią był dr hab. -pani skończy przeinaczać fakty; " Katastrofa smoleńska niewyjaśniona!" jak nie?, to Binieda nie wyjaśnił?; "peowcy z pomocą ruskich serwerów wybrali ruskiego chłopa na prezydenta" tu pojechałaś już konkretnie, pokazuje, tak jak te twoje wierszyki o przewodzeniu judasza, że fanatyzm przymawia, a z tym z definicji nie da się rozmawiać, ale jestem ciekaw, rozwiń proszę temat "ruskich serwerów" i wyborów prezydenckich, poważnie mówię; ps. nie powtarzaj się nawet i nie nie pisz o tych lemingach bo 1.to poważnie oklepane jest boleśnie, 2. ogólnie w ch*j słabe to jest, 3. jeśli ta twoja def. obejmuje wyborce po lub sld to się nie kwalifikuje; 4. wpisujesz się w tą definicje bo sama powtarzasz to co dobre wg linii jednej słusznej partii (ale to mnie w sumie mało obchodzi)

 • ~Afordancja 2013-04-01
  22:55:59

  0 0

  @~joasiamatlak hm.. a możesz, napisać które zdanie odpowiada na moje pytanie? Pytam poważnie. Może przypomnę, napisałaś że 2005-2007 wiodło Ci się ZDECYDOWANIE lepiej. Nie wiem, może nieprecyzyjnie zadałem pytanie. Chodziło mi konkretnie o Ciebie, jak to było, że przed rokiem 2005 wiodło Ci(konkretnie Tobie) się gorzej, a po 2007 zaczęło Ci się ZDECYDOWANIE pogarszać. (Tylko nie mów, że np. Ty lub Twój mąż był wtedy w sejmie ;) , wtedy zrozumiem i nie ma problemu). (W tym kontekście) Nie interesuje mnie Niesiołowski, co powiedział, kto i kogo uważał za idiotę, kompletnie mnie to nie interesuje bo to nie wpływa na moje powodzenie. Jak pisałem, ja nigdy nie zwalam winy na innych za swoje powodzenia, na nic od nikogo(w tym państwa) nie liczę i sam pracuję na swoje powodzenie.

 • ~Joan 2013-04-02
  01:31:27

  0 0

  @~Afordancja - A gdzie Ty wyczytałeś, że przed rokiem 2005 powodziło mi się gorzej? Czytaj z uwagą co jest napisane! Twoje rozumowanie jest bardzo dziwne. Mówisz, że nie liczysz na Państwo tylko na siebie. Na razie! Jak Państwo nie stworzy Ci odpowiednich warunków do pracy, obciąży Cię podatkami jak np. na Cyprze, wówczas możesz tę pracę stracić. To tylko przykład, ale niestety Twoje podglądy zalatują mi na anarchistyczne, dlatego raczej nie mamy o czym mówić ...________ @~piotrekdec - Na twój komentarz należy odpowiedzieć tylko jednym słowem - ale wypowiem je na końcu. Brzydzę się komunistami, dziwię się lemingom tuptasiającym za platfusami i liżącym ich stópki, a przede wszystkim nie lubię niedouczonych pismaków! Wszystkie informacje o które pytasz można znaleźć w sieci. Podam tylko link o ruskich serwerach: http://martynka78.salon24.pl/445344,wybory-w-polsce-a-rosyjskie-serwery . Co do reszty, to musisz mój drogi pismaku uzupełnić edukację i to w bardzo szerokim zakresie. Także te twoje komentarze są bardzo mizerniutkie, chaotyczne i niegramatyczne, semantyka zdań fatalna, składnia żenująca, a interpunkcja straszliwa. Tych twoich zdań nie da się po prostu czytać! Brrrr!

 • ~piotrekdec 2013-04-02
  07:09:55

  0 0

  "Brzydzę się komunistami, dziwię się lemingom tuptasiającym za platfusami i liżącym ich stópki, a przede wszystkim nie lubię niedouczonych pismaków!" pisowka dewoto milcz!!:) na chwile się zniżyłem:)) "http://martynka78.salon24.pl/445344,wybory-w-polsce-a-rosyjskie-serwery" - to żart był tak? a nie, przepraszam to blog niepokornych, tam znajdziesz prawdę; "Także te twoje komentarze są bardzo mizerniutkie, chaotyczne i niegramatyczne, semantyka zdań fatalna, składnia żenująca, a interpunkcja straszliwa" to samo od nowa, to samo od nowa; jednak z fanatykami się nie da rozmawiać

 • ~piotrekdec 2013-04-02
  07:11:09

  0 0

  Panie Afordancja Pan z tych anarchistów i satanistów też pewnie! :))

 • ~Afordancja 2013-04-02
  10:38:47

  0 0

  @@~joasiamatlak Zmyliło mnie, to, że zaakcentowałaś, to, że w latach 2005-2007, żyło Ci się zdecydowanie lepiej, zamiast np. że przed 2008, ale ok, mój błąd, jednak chyba zmieniłaś temat, i nie odpowiedziałaś na pytanie jak to było w Twoim przypadku. Państwo nie musi mi tworzyć jakiś specjalnych/odpowiednich warunków(które z resztą od lat zbytnio się nie zmieniają), fakt, że mogło by ułatwić np. pracodawcom, poprzez zmniejszenie obciążeń jednak tutaj pokutujemy na skutek poglądów innych, że im się coś należy od państwa i niestety muszę płacić przez to większe podatki, ale to już sprawa filozofii wszystkich rządów/społeczeństwa. O utratę pracy się nie boję, tzn. jak stracę, to znajdę inną, jak nie inną to założę działalność, zawsze sobie dam radę. Ja anarchistą? Świat jest dziwny, ci od JKM zarzucają mi, że jestem socjalistą, Ty, że anarchistą, inni, że liberałem, że jestem antyklerykalny i zarazem proklerykalny itd. jak bym tak zebrał wszystkie opinie od fanatyków z każdej "frakcji" to wychodzi, że jestem wszystkim ;) (satanistą pewnie też, chociaż tego jeszcze nie słyszałem). To jak to jest z Tobą i tym znacznym pogorszeniem Twojej sytuacji?

 • ~zbig1970 2013-04-16
  14:50:07

  0 0

  CHCECIE NORMALNOSCI -TYLKO KORWIN -MIKKE!!!
  JEDYNY KANDYDAT KTORY MA KONKRETNE ROZWIAZANIA!!!

 • ~piotrekdec 2013-04-17
  14:34:39

  0 0

  zbig1970: zaje***ście* *-odpowiedź warta tyle co wpis użytkownika zbig1970

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy "Okrąglaczek" w Rybniku to potrzebna miastu inwestycja?
Oddanych głosów: 425