Judo: Piotr Kuczera ponownie mistrzem Polski

2017-09-24, Autor:

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski w judo.

W 61. Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Opolu złoty medal już czwarty rok z rzędu zdobył dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera (90 kg). W finale pokonał on reprezentanta gospodarzy, Tomasza Szczepaniaka (AZS Opole).

Złoto Kuczery to nie jedyny medal wywalczony przez rybniczan w Opolu. Srebrne krążki zdobyli Anna Borowska (57 kg, Kejza Team Rybnik) i Adrian Wala (60 kg, AZS AWF Katowice), natomiast brązowy – Agata Perenc (52 kg, Polonia Rybnik).

Na piątym miejscu mistrzostwa Polski zakończyła Zuzanna Komarek (57 kg, Kejza Team Rybnik).

Oceń publikację: + 1 + 53 - 1 - 33