Judo: brąz Piotra Kuczery w Oceania Open

2019-11-04, Autor:

Dżudoka Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w turnieju Oceania Open w australijskim Perth.

Piotr Kuczera (90 kg) rozpoczął turniej w Perth od dwóch zwycięstw z Cirilem Grossklausem ze Szwajcarii i Coltonem Brownem z USA. Rybniczanin przegrał dopiero w trzecim starciu z Mikailem Ozerlerem z Turcji.

W repasażu Kuczera pokonał Petera Zilkę ze Słowacji, a w walce o brąz Li Kochmana z Izraela.

- Start był punktowany jak zawody rangi Grand Prix, czyli za trzecie miejsce dostanę 350 punktów do rankingu olimpijskiego

- napisał na swoim profilu na Facebooku rybniczanin.

Ranking olimpijski w judo w kategorii wagowej 90 kg (mężczyźni)

Przypomnijmy, że wczoraj w australijskim turnieju srebrny medal wywalczyła Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik.

Oceń publikację: + 1 + 56 - 1 - 15