Ju jitsu: M. Albrecht nie dała szans rywalkom

2012-03-22, Autor:
Podczas zawodów w Jaworznie Magdalena Albrecht z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wygrała wszystkie swoje walki przed czasem.

W Jaworznie została zorganizowana impreza, podczas której rywalizowano w Pucharze Polski Juniorów w Ju Jitsu oraz w Pucharze Polski Południowej w BJJ. W zawodach tych startowało siedmiu naszych zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego. Najlepiej z nich wypadła Magdalena Albrecht, która w kategorii wagowej do 63 kg zajęła pierwsze miejsce. Na najniższym stopniu podium stanęli Martyna Wowra (w kategorii wagowej do 52 kg), Jakub Urbański (w kategorii wagowej do 60 kg) i Dominik Wróbel (w kategorii wagowej do 66 kg). Z kolei Magdalena Kalbarz zajęła czwarte miejsce w kategorii wagowej do 57 kg, Daniel Jonderko piąte miejsce w kategorii wagowej do 66 kg, a Klaudiusz Rehlis szóste miejsce w kategorii wagowej 73 kg

Ponadto Weronika Albrecht wzięła udział w Pucharze Polski Południowej w BJJ, gdzie w seniorkach zajęła drugie miejsce.

- Wszyscy zawodnicy walczyli rewelacyjnie, zacięcie i emocjonująco. Daniel i Magda Kalbarz ulegli zawodnikom w walkach o trzecie miejsce minimalną ilością punktów, ale gwiazdą tych zawodów była Magda Albrecht, która rozgromiła swoje przeciwniczki wygrywając walki przed czasem – podsumował występ swoich podopiecznych trener Mariusz Wowra.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 1