Kultura i rozrywka
Jarmark zakończy się „Wigilijką”
Natomiast w niedzielę, 20 grudnia, zostanie zorganizowane uroczyste zakończenie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Już od godziny 14:00 rozpoczną się pierwsze koncerty. Najpierw zaprezentują się laureaci eliminacji regionalnych do Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, a następnie zaśpiewa Maria Sadowska.
Główną atrakcją niedzielnego popołudnia będzie „Wigilijka” dla mieszkańców. Zaplanowana ją na godzinę 16:30. Wówczas będzie okazja do skosztowania potraw wigilijnych oraz do złożenia świątecznych życzeń. W trakcie trwania „Wigilijki” nastąpi również przekazanie przez harcerzy tradycyjnego Ognia Betlejemskiego. „Wigilijkę” zakończy koncert Andrzeja Sikorowskiego oraz Mai Sikorowskiej.
Warto dodać, że w trakcie występów będzie trwała akcja „Sianko”, czyli zbiórka pieniędzy na motocykl ratunkowy. Udział w kweście wezmą m.in. prezydent miasta, jego zastępcy oraz Adam Drewniok (Carrantuohill), Judyta Mojżesz (wicemiss Polonia), Wojciech Zawioła (TVN24), Kabaret Noł Nejm, a także dziennikarze Radia 90 i „Nowin”.
Zobacz także
Komentarze (9):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Najwyżej oceniane
-
„Requiem” Mozarta już dziś w bazylice
+28 / -1 -
Rybnicki Chór Kameralny Autograph szuka żeńskich głosów
+19 / -0 -
Halo! Rybnik: wspomnienia ostatniego żyjącego rybnickiego Żyda
+22 / -6 -
Spotkanie podróżnicze w bibliotece: „Czarnobyl – fikcja a rzeczywistość”
+10 / -0 -
Kino Seniora w Teatrze Ziemi Rybnickiej - grudzień 2019 (repertuar)
+6 / -0
Najczęściej komentowane
-
Wykład dra Jacka Kurka: „Światła Bożego Narodzenia...”
0 -
Podróże w nieznane: przez Namibię z półtorarocznym dzieckiem
0 -
DK Chwałowice: Kałasznikof zaprasza na występ kabaretu Czesuaf
0 -
XIII Międzynarodowy Silesia Gospel Festival - koncert galowy
0 -
Rybnicki Chór Kameralny Autograph szuka żeńskich głosów
0
Alert Rybnik.com.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Czy to dobrze, że konferencja "Tęczowa zaraza - antychrześcijańska rewolucja w Polsce” nie odbyła się?
Oddanych głosów: 2365
~Krzycho21 2009-12-17 17:30:04
Dałbym rękę uciąć, że ten pan w berecie w połowie filmu to jeden z Kaczyńskich:-) Pozdrowienia dla tego pana.
~ 2009-12-18 12:06:13
Fudali zaś zaprasza do tańca panią miskę. Ciekawe co teraz wyjdzie z tego wszystkiego. Dla mnie obie osoby to porażka.
~tommi 2009-12-18 12:38:56
Pani Judyta będzie zbierała datki na bardzo szczytny cel, co to ma wsplnego z tańcem? pozatym kogo byś chciał zobaczyć na deskach sceny by byc zadowolony Ttercet Egzotyczny?
~taboret 2009-12-18 15:30:30
Pamelo, żegnaj ;(
~rybnickicaly 2009-12-18 16:13:39
Judytka spoko, ładna. Gusta bywają różne, ale komóż się może prezydent podobać -jest obleśny!
~ 2009-12-18 21:06:29
TOMALA wolałby pewnie skaczącego po scenie w różowym body Pajacykowa!
~ 2009-12-19 11:41:48
komentarz bez odniesienia do roli podczas jarmarcku.
~ 2009-12-19 12:06:16
F. Tomala - nawet jak osoba nie za bardzo, to przy tej okazji lepiej nie komentować sprawy. Liczy się cel zbiórki.
~mily pan 2009-12-19 17:28:53
Trzeba byc SWIREM zeby wszystko co w miescie ladne negowac.