Energetyk ROW wygrał z GKS-em. Czas na obóz w Kamieniu

2012-02-12, Autor:
W kolejnym sparingowym meczu Energetyk ROW Rybnik pokonał na wyjeździe IV-ligowy GKS Jastrzębie 4:2.

W meczu ROW-u z GKS-em po 34 minutach rybniczanie przegrywali 0:2. Wtedy kontaktowego gola strzelił były zawodnik GKS-u, Marcin Pontus, który teraz zdobywa bramki dla ROW-u (w każdym sparingu co najmniej jedną). Tuż po przerwie z rzutu karnego wyrównał Dawid Gajewski. W końcówce spotkania gole zdobyli jeszcze Rafał Andraszak i Mateusz Szatkowski, dzięki czemu rybniczanie wygrali 4:2.

Warto dodać, że w jastrzębskiej drużynie na środku obrony zagrał wypożyczony na pół roku z ROW-u, Piotr Pacholski.

W dniach 13-18 lutego piłkarze Ryszarda Wieczorka będą trenować na obozie w Kamieniu. Podczas zgrupowania zaplanowane są dwa sparingi z drużynami z III ligi – Pniówkiem Pawłowice (15 lutego) i Rozwojem Katowice (18 lutego). Następnie rybniczanie zmierzą się z I-ligowym Ruchem Radzionków (22 lutego).

GKS 1962 Jastrzębie - ROW Rybnik 2:4 (2:1)

1:0 - Marek Sobik (26), 2:0 - Kamil Jadach (34), 2:1 - Marcin Pontus (36), 2:2 - Dawid Gajewski (50 - karny), 2:3 - Rafał Andraszak (80), 2:4 - Mateusz Szatkowski (84)

GKS 1962 Jastrzębie: Mateusz Deege (Szymon Prostacki) - Tomasz Lorenc, Piotr Pacholski, Tomasz Kocerba (Mateusz Wrana), Marcin Bednarek (Kamil Duda) - Kamil Gorzała (Mateusz Piekarski), Artur Mościcki, Adrian Kopacz, Marek Sobik (Łukasz Staniek), Kamil Jadach (Michał Chrysteczko), Kamil Pancer

Energetyk ROW:
I połowa: Gocyk - Kachel, Szary, Wrześniak, Andraszak - Bonk, Jary - Wieczorek, Gródek, Cieślak - Pontus.
II połowa: Łobaczewski - Kasprzak, Szary, Grolik, Janik - Krotofil - Gajewski, Gładkowski, Szatkowski, Andraszak - Olczak.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0