Energetyk ROW przegrał z Cracovią. Gol Dawida Jarki

2014-07-06, Autor:
W trzecim sparingu przed sezonem 2014/2015 rybniccy piłkarze przegrali z Cracovią 1:3. Jedynego gola dla ROW-u zdobył testowany Dawid Jarka.

Na boisku w Wodzisławiu Śląskim Energetyk ROW zmierzył się z Cracovią. Piłkarze z Krakowa szybko objęli prowadzenie po dwóch golach Dariusza Zjawińskiego. Bramkę kontaktową dla ROW-u strzelił Dawid Jarka. Wynik na 3:1 dla Cracovii ustalił Damian Dąbrowski. Grano dwa razy po 30 minut.

W drużynie z Rybnika testowani byli m.in. bramkarz Oskar Rybicki (wychowanek Arki Gdynia, ostatnio Legionovia Legionowo) oraz wspominany Jarka (wcześniej m.in. Górnik Zabrze, ŁKS Łódź, Ruch Radzionków i GKS Katowice, a ostatnio Odra Opole).

Energetyk ROW Rybnik – Cracovia 1:3

0:1 - Dariusz Zjawiński (11), 0:2 - Dariusz Zjawiński (12), 1:2 - Dawid Jarka (16), 1:3 - Damian Dąbrowski (30)

Energetyk ROW Rybnik: Grzegorz Wnuk - Dawid Gojny, Szymon Jary, Mateusz Słodowy, Marek Krotofil, Paweł Staniczek, Bartłomiej Gwiaździński, Kamil Cupriak, Mariusz Muszalik, Patryk Dudziński, Dawid Jarka. W II połowie grali także: Oskar Rybicki, Szymon Popiela, Jan Janik, Tomasz Gródek, Konrad Gilewicz, Łukasz Bałuszyński, Paweł Mandrysz.

Cracovia: Krzysztof Pilarz - Mateusz Żytko, Tomislav Mikulić, Adam Marciniak - Krzysztof Nykiel, Damian Dąbrowski, Łukasz Zejdler (31 Dawid Nowak), Marcin Budziński, Bartłomiej Dudzic (39 Bartosz Rymaniak) - Dariusz Zjawiński, Boubacar Dialiba.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0