Energetyk ROW: hat-trick J. Wieczorka

2010-09-04, Autor:
W IV kolejce III ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Babienica/Psary 4:0.

Na boisku w Psarach Energetyk ROW Rybnik nie miał większych problemów z pokonaniem Orła. Już w szóstej minucie wynik otworzył Kamil Kostecki. Przed przerwą dwa gole dorzucił Jarosław Wieczorek. Ten sam zawodnik po zmianie stron zdobył swoją trzecią bramkę i tym samym zaliczył pierwszego hat-tricka w barwach ROW-u. Piłkarze Jana Furlepy wygrali 4:0 i awansowali na piąte miejsce w tabeli III ligi.

Orzeł Babienica/Psary - Energetyk ROW Rybnik 0:4

0:1 - Kamil Kostecki (6), 0:2 - Jarosław Wieczorek (15-k.), 0:3 - Jarosław Wieczorek (37), 0:4 - Jarosław Wieczorek (68)