Energetyk ROW: dwa sparingi w jeden dzień

2011-02-19, Autor:
Piłkarze Energetyka ROW Rybnik rozegrali kolejne trzy sparingi.

W środę zawodnicy Jana Furlepy rozegrali dwa mecze sparingowe. W pierwszym przegrali z Polonią Łaziska 1:2. Honorowego gola dla rybniczan strzelił Rafał Mitura. W drugim spotkaniu tego dnia Energetyk ROW pokonał Skawę Wadowice 3:0.

Kolejny mecz piłkarze z Rybnika rozegrali w sobotę. Tym razem pokonali oni swojego rywala z rozgrywek III ligi – LZS Leśnicę 2:0. Gole zdobyli Grzegorz Bonk (z rzutu karnego) i Mateusz Szatkowski.

Najbliższy sparing Energetyk ROW rozegra w środę 23 lutego o godzinie 16:00 na sztucznej murawie za kąpieliskiem „Ruda”. Rywalem rybniczan będzie lider IV ligi (II grupa śląska) – Przyszłość Rogów.

Energetyk ROW Rybnik - LZS Leśnica 2:0 (0:0)

Bramki: 53 min. Bonk (karny) - 1:0, 83 min. Szatkowski - 2:0.

Skład Energetyka ROW Rybnik:

I połowa: Gocyk - Wrześniak, Mitura, Krotofil, Gancarczyk - Wieczorek, Wójcik, Dzięgielowski, Bonk, Andraszak - Cieślak.

II połowa: Paś - Żyrkowski, Wrześniak, Krotofil, Janik - Kasprzak, Wójcik, Bonk (70' Szatkowski), Mościcki, Dudek - Kapinos.