Ekstraliga futsalu: piąta porażka piłkarek TS ROW Rybnik

2019-01-08, Autor:

W 6. kolejce grupy południowej ekstraligi futsalu kobiet piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością z ISD-AJD Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu ROW-u Rybnik z ISD-AJD Częstochowa zakończyła się bezbramkowo. To jednak gospodynie miały więcej okazji do zdobycia gola.

O sporym pechu może mówić Edyta Botor, która w 27. minucie skierowała piłkę do własnej bramki. Częstochowianki wykorzystały moment nieuwagi rywalek i chwilę później, po golu Oliwii Pająk, było już 2:0. Rybniczanki zdołały odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, którego autorką była Klaudia Adamek. Mecz zakończył się zwycięstwem ISD-AJD 2:1.

W tym sezonie była to piąta porażka rybniczanek, które spadły na ostatnie miejsce w tabeli ekstraligi.

TS ROW Rybnik - ISD-AJD Częstochowa 1:2 (0:0)

0:1 - Edyta Botor (27 - sam.), 0:2 - Oliwia Pająk (29), 1:2 - Klaudia Adamek (33)