Ekstraliga futsalu kobiet: TS ROW Rybnik przegrał z Rolnikiem B. Głogówek

2019-01-17, Autor:

W 7. kolejce grupy południowej ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością z Rolnikiem B. Głogówek 1:3.

Mecz ROW-u z Rolnikiem lepiej rozpoczęły rybniczanki, które w 12. minucie, po strzale Anety Szymanowskiej, objęły prowadzenie. Jednak po przerwie trafiały już tylko głogowianki. Najpierw wyrównała Kinga Ejzel, a na prowadzenie swoją drużynę wyprowadziła Ilona Kujawska. Wynik na 3:1 dla Rolnika ustaliła Ejzel.

Po siedmiu kolejkach ekstraligi futsalu rybniczanki mają na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Kolejny mecz TS ROW Rybnik rozegra na wyjeździe ze Słomniczanką Słomniki.

TS ROW Rybnik - LKS Rolnik B. Głogówek 1:3 (1:0)

1:0 - Aneta Szymanowski (12), 1:1 - Kinga Ejzel (22), 1:2 - Ilona Kujawska (27), 1:3 - Kinga Ejzel (30)