Efektowna wygrana ROW-u 1964 Rybnik w Nysie

2020-08-08, Autor:

W 2. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na wyjeździe Polonię Nysa.

Po remisie z Rekordem Bielsko-Biała na inaugurację sezonu III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pewnie pokonali Polonię Nysa 5:0.

Na boisku rywala rybniczanie do przerwy prowadzili już 3:0. Wynik otworzył Marek Krotofil, a dwie kolejne bramki dorzucił Jakub Kuczera. Po przerwie gole dla ROW-u 1964 zdobyli Jarosław BaranskyiMarcin Wodecki. Ten ostatni pokonał bramkarza gospodarzy z rzutu karnego.

Warto dodać, że dwa zaplanowane na ten weekend spotkania III ligi zostały odwołane. Powodem jest pozytywny wynik na obecność wirusa COVID-19 u zawodników Gwarka Tarnowskie Góry i Pniówka Pawłowice. Obie drużyny przechodzą obecnie kwarantannę.

W następnym spotkaniu ROW 1964 Rybnik zmierzy się przed własną publicznością z Foto-Higieną Gać. Mecz odbędzie się w środę 12 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Polonia Nysa - ROW 1964 Rybnik 0:5 (0:3)

0:1 - Marek Krotofil (24), 0:2 - Jakub Kuczera (33), 0:3 - Jakub Kuczera (45), 0:4 - Jarosław Baranskyi (51), 0:5 - Marcin Wodecki (61 – rzut karny)