zamknij

Wiadomości

Dziś upał da nam się we znaki. Wybieracie się na Rudę?

2016-07-02, Autor: Dominik Gajda

Na wszystkich którzy nie wiedzą jak poradzić sobie z tropikalnymi upałami czeka rybnickie kąpielisko Ruda. Czy padnie tegoroczny rekord frekwencji?

Reklama

W minionych latach podczas upałów najpopularniejsze kąpielisko w Rybniku przeżywało prawdziwe oblężenie. Podczas rekordowych weekendów na Rudzie ochłody szukało nawet kilkanaście tysięcy osób.

Spragnionych wypoczynku nad wodą nie powinno zabraknąć też w pierwszy weekend lipca. Dlatego przypominamy Wam najważniejsze informacje dotyczące wypoczynku na Rudzie.

Kąpielisko czynne jest codziennie od 9:00 do 20:00.

Ceny biletów kształtuja się następująco:

Maj i wrzesień:
- ulgowy - 4 zł
- normalny - 6 zł

Od czerwca do końca sierpnia:
- ulgowy - 6 zł
- normalny - 12 zł

Bilet popołudniowy (od godz. 16.00):
- ulgowy - 4 zł
- normalny - 8 zł

W tegorocznym sezonie również obowiązują karnety.

Bilet ulgowy przysługuje po okazaniu dokumentu stwierdzającego możliwość przyznania ulgi:
- dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia, rencistom, emerytom, inwalidom wojennym, osobom niepełnosprawnym z orzeczeniem znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, dzieciom w wieku 5 - 7 lat.

Wstęp bezpłatny przysługuje:
1. dzieciom do lat 4 - wyłącznie pod opieką osoby dorosłej,
2. opiekunom grup zorganizowanych - na każde 15 osób jeden opiekun.

Program "Duża Rodzina":
-osobom objętym Programem zapewnia się ulgi, polegające na umożliwieniu zakupu indywidualnych biletów wstępu z 50 % zniżką na obiekty sportowe Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku.
- Bilet wstępu lub karnet upoważnia do korzystania z oferty ośrodka „RUDA” za wyjątkiem usług gastronomicznych oraz wypożyczenia sprzętu pływającego (na terenie przystani), gdzie obowiązują dodatkowe opłaty.

Zobacz galerię

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 7

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~ 2016-07-02 12:53:29

  Tak idę posiedzieć w szczynach bo o pływaniu nie ma mowy

  32 11
 • ~LEMUR 2016-07-02 22:21:48

  @chochlik, ta! Jak po basenie masz czerwone oczy to na pewno nie z chloru. Tylko z moczu - wystarczy wygooglać. To ilu miało dzisiaj czerwone oczy po Rudzie? ;)

  10 4
 • ~Arteks 2016-07-02 22:30:15

  @chochlik - kto normalny sikałby w basenie mając kilka metrów dalej nowoczesne WC? Zazwyczaj osoby które robią coś negatywnego, bronią się, że inni też tak robią... @lemur - czerwone oczy ma przeważnie każdy alkoholik. ;)

  15 8
 • ~ 2016-07-03 08:07:09

  Może ktoś łaskawie napisze co dzieje się z forum ? Po rejestracji na stronie nie mogę zalogować się na forum (nieprawidłowa nazwa użytkownika), na forum nie można się zarejestrować bo kieruje mnie do rejestracji ze strony, a ta twierdzi, że użytkownik już istnieje !!

  1 5

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 1375