Dąbrowianie po dogrywce przerwali zwycięską serię koszykarzy MKKS-u Rybnik (wideo)

2018-01-14, Autor:

Koszykarzom MKKS-u Rybnik nie udało się przedłużyć serii trzech zwycięstw. Rybniczanie na własnym parkiecie przegrali z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

Walka, wielkie emocje i dogrywka – w sobotę na parkiecie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych było niemal wszystko. Zabrakło tylko wisienki na torcie.

W 17. kolejce II ligi MKKS Rybnik przegrał przed własną publicznością z MKS-em II Dąbrowa Górnicza 86:92. Do rozstrzygnięcia tego spotkania była potrzebna dogrywka, w której lepsi okazali się goście.

Była to dopiero pierwsza porażka rybniczan w rundzie rewanżowej. Przypomnijmy, że trzy poprzednie mecze MKKS rozstrzygnął na swoją korzyść.

Następne spotkanie rybniccy koszykarze rozegrają na wyjeździe z zespołem Daas Basket Hills Bielsko-Biała.

MKKS Rybnik - MKS II Dąbrowa Górnicza 86:92 (18:18, 26:19, 24:23, 14:22, d. 4:10)

MKKS: Łukasz Ochodek 24 (11 zb), Mateusz Mucha 17 (15 zb), Adam Białdyga 17, Łukasz Piórkowski 16, Krzysztof Zieliński 5, Błażej Sładek 3, Piotr Konsek 2, Edmund Tomko 2, Rafał Grzybek 0, Adam Kuśka 0, Marek Sidor 0

Najwięcej dla MKS-u: Dawid Boryka 24, Patryk Piszczatowski 23, Adam Skiba 11, Patryk Wieczorek 11