zamknij

Wiadomości

Chcesz wymienić piec? Weź udział w spotkaniu online

2021-02-24, Autor: bf

Planujesz wymianę pieca lub termomodernizację swojego domu? Fundacja Europejski Instytut Outsourcingu, prowadząca punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” dla mieszkańców Rybnika, zaprasza na spotkanie online.

Reklama

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 lutego o godz. 19:00 na platformie zoom.

- Podczas spotkania będzie można zapoznać się z informacjami na temat programu, możliwości uzyskania dofinansowania i jego wysokości oraz warunków, jakie trzeba spełnić, aby je otrzymać. Informacje, które będą prezentowane podczas zoomu są wynikiem najczęściej zadawanych pytań przez rybniczan w punkcie konsultacyjnym – wyjaśnia Agnieszka Skupień, rzecznik rybnickiego magistratu.

W spotkaniu może uczestniczyć 100 osób, o kolejności decyduje wejście w link przed spotkaniem (pokój będzie otwarty od 18.45).

>>Link do spotkania<<

Realizacja projektu Prowadzenie punktu konsultacyjnego programu Czyste Powietrze dla Mieszkańców Rybnika" jest dofinansowana ze środków Miasta Rybnika.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 19

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~tomek13 2021-09-14 11:12:19

    Artex nawet mają emeryturę 2500 i na utrzymaniu dom będzie ciężko większość emerytów płaci kilka set złotych na same leki nie wiem ilu ma z nich emeryturę 1200 ale tacy są i też chcą żyć a ty od razu uważasz ich za nieudaczników gdybyś był inteligentny to byś wiedział że ludzie rodzą się bardziej zdolni ale są też i mniej zdolni i nic na to nie poradzą

    2 0
  • ~Arteks 2021-09-14 11:26:48

    @tomek13 - o widzę, że "podniosłeś" nagle o ponad 100% wartość emerytury czyli bardzo elastycznie ustawiasz ludziom emerytury. A ja ci muszę powiedzieć, że górnik-emeryt których na Śląsku multum ma emeryturę powyżej 4 tys. :). Powiedz, dlaczego zakładasz, że na chałupach mieszkają tylko emeryci? Ja wychodzę z założenia, że jeśli kogoś nie stać to niech czegoś nie ma. Wspomniałeś w innym wpisie, że będzie płacz na blokach z powodu powszechnej drożyzny jaka nas czeka. A ja ci powiem, że nie będzie bo ludzie z bloków są o wiele bardziej elastyczni i są bardziej chętni do zamiany większego mieszkania na mniejsze. Poza tym łatwiej będzie ogrzać lokal 50-80 m kw. niż dom 100-200 m kw. Nie trzeba do tego ani ekonomisty ani matematyka. Czasy się zmieniają, trzeba myśleć, planować, zmieniać. A nie rozłożyć ręce, powiedzieć, że "jestem biedny" albo "zawsze tak było" i smrodzić dalej.

    0 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Miasto Rybnik powinno budować mieszkania komunalne?

Oddanych głosów: 1007