Boks: 4 medale RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Śląska

2019-03-11, Autor:

W Jaworznie odbyły się mistrzostwa Śląska w boksie. Wystartowało 162 zawodników z 25 klubów i dwóch niestowarzyszonych. Rybniccy pięściarze wrócili z imprezy z czterema medalami.

Wśród pięściarzy RMKS-u Rybnik najlepiej boksował najmłodszy, kadet Krzysztof Szpot (50 kg), zdobywając srebrny medal. W finale uległ zawodnikowi z Żywca, Konradowi Trojokowi.

Kolejny medal zdobył inny kadet, Dawid Ruciński (60 kg). Zawodnik RMKS-u wywalczył brąz.

Na najniższym stopniu podium stanęli również juniorzy, Dawid Siedlecki (56 kg) i Rafał Paszenda (69 kg).

W ringu sekundowali im Zbigniew GąsiorowskiMichał Szpot.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 2