13. Bieg Barbórkowy przeszedł do historii. Jak go zapamiętamy? (wideo)

2017-12-05, Autor:

W minioną niedzielę byliśmy świadkami emocjonującego biegu, który zwyciężył rybniczanin Dawid Malina. Bieg Barbórkowy to nie tylko emocje sportowe, ale również cała otoczka towarzysząca temu wydarzeniu. Przygotowaliśmy dla Was materiał wideo – zobaczcie, co działo się podczas tej imprezy.

To już wiemy – zwycięzcą 13. Biegu Barbórkowego został ponownie Dawid Malina. Rybniczanin jest niepokonany na 10-kilometrowej trasie od trzech edycji. Jako drugi na mecie zameldował się Sergii Okseniuk, a trzeci był Volodymyr Timashov (obaj biegacze pochodzą z Ukrainy).

Tuż za podium uplasował się kolejny rybniczanin – Marcin Ciepłak, a na 7. miejscu sklasyfikowany został Radosław Kasprzak. Do pierwszej dziesiątki udało się załapać jeszcze jednemu mieszkańcowi naszego miasta. Dziewiąty czas uzyskał Kamil Czapla. >>Lista wyników w kategorii Open<<

Wśród kobiet najlepsza okazała się Lilia Fiskovicz z Ukrainy (17. miejsce). Na 19. i 20. miejscu zameldowały się kolejno Aneta Suwaj (Jastrzębie-Zdrój) oraz Olesia Smowzenko (Ukraina).

Pierwszą rybniczanką na mecie była Michalina Janowska (106. miejsce), drugą – Ewa Fliegert (130. miejsce), a trzecią Joanna Griman (152. miejsce). >>Lista wyników w kategorii rybniczanie<<

>>Wyniki biegu górników<<

>>Wyniki – Biegowe Grand Prix Rybnika<<

Co powiedzieli nam organizatorzy imprezy sportowej oraz zwycięzca 13. Biegu Barbórkowego? Sami się przekonajcie! Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

Oceń publikację: + 1 + 18 - 1 - 3