Zagłębie Sosnowiec

Koszykówka, II liga: MKKS Rybnik przegrał w Sosnowcu
0

W 23. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 94:107.

2018-02-19 21:26 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dwie porażki MKKS-u. Z Pogonią przyjdzie przełamanie?
0

W meczu 12. kolejki II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzą się w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych z Pogonią Ruda Śląska. Będzie to kolejna szansa dla rybniczan na przełamanie się. W ostatnim czasie gra wygląda lepiej, ale brakuje zwycięstwa.

2017-11-23 19:52 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
II liga: RMKS Rybnik podejmie lidera z Sosnowca
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik odniosły czwarte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach II ligi. We własnej hali pokonały RKK AZS Racibórz 69:61. Przed nimi starcie z Zagłębiem Sosnowiec.

2017-11-22 16:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
7

Energetyk ROW: w sobotę starcie z Okocimskim. Pozostały trzy kolejki

W 32. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik zmierzy się na własnym stadionie z Okocimskim Brzesko. Będzie to przedostatni mecz rybniczan na boisku przy ul. Gliwickiej.

2015-05-21 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Zagłębie vs. Energetyk ROW: gol w ostatniej akcji meczu (wideo - zobacz bramki)

W 27. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, choć do przerwy prowadził 1:0 po golu Marcina Grolika. Zwycięskiego gola Zagłębie strzeliło w ostatniej minucie.

2015-04-25 00:00 Autor: Adam Doliba
5

Energetyk ROW liderem II ligi!

W zaległym meczu dziesiątej kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec. Punkt zdobyty na własnym terenie pozwolił rybniczanom zająć pozycję lidera rozgrywek wyprzedzając bilansem bramek ekipy ze Stalowej Woli i Kluczborka.

2014-09-30 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko