Kolejne wiadomości siatkarskie przygotował dla nas Lech Kowalski z TS Volley Rybnik.

2010-11-04 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: zacięty mecz z faworytami
0

W sobotę do Rybnika przyjechał MKS Cuprum Mundo Lubin, zespół powszechnie uważany za pewnego faworyta do awansu do I ligi. Sponsorzy (m.in. KGHM) zapewnili budżet pozwalający na ściągniecie aż 6 zawodników z różnych zespołów I ligi. Przy takim potentacie nasz zespół to Kopciuszek.

2010-10-28 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: zbliża się początek sezonu
0

Siatkarze TS Volley Rybnik po raz kolejny wystąpią w II lidze.

2010-10-05 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
0

TS Volley: trwają przygotowania do nowego sezonu

Na początku sierpnia II-ligowy zespołu TS Volley rozpoczął przygotowania do sezonu siatkarskiego.

2010-08-25 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
G2: siatkarze najlepsi na Śląski
0

Uczniowie Gimnazjum nr 2 osiągnęli spore sukcesy zarówno w siatkówce halowej, jak i plażowej.

2010-06-25 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
G2: zwycięstwo w wojewódzkiej Gimnazjadzie
1

Gimnazjum nr 2 w Rybniku zostało mistrzem wojewódzkiej Gimnazjady. Placówka jest pierwszym rybnickim gimnazjum, które w ogóle awansowało do finału rozgrywek.

2010-05-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
TS Volley w finale Mistrzostw Polski
0

Siatkarze TS Volley Rybnik awansowali do finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-04-28 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: 3 horrory, 3 zwycięstwa
0

Siatkarze TS Volley wygrali w ćwierćfinale Mistrzostw Polski młodzików. Półfinał imprezy odbędzie się 24 i 25 kwietnia w Rybniku.

2010-04-17 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: dobra gra, pewny awans
0

W Rybniku został rozegrany jeden z turniejów 1/8 finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-03-25 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley wicemistrzem Śląska
0

Zakończyły się siatkarskie Mistrzostwa Śląska w kategorii młodzików, czyli chłopców z rocznika 1995 i młodszych. Drużyna TS Volley Rybnik, oparta na uczniach 2. klasy sportowej w Gimnazjum nr 2 w Rybniku zdobyła srebrny medal.

2010-02-10 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik