TS Volley: zmiany nie tylko na ławce trenerskiej

Przed nowym sezonem władze rybnickiego klubu siatkarskiego TS Volley wprowadziły sporo zmian.

2013-07-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: volley.rybnik.pl

Wojciech Kasperski wraca na stanowisko trenera drużyny siatkarskiej TS Volley Rybnik.

2013-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba
1

TS Volley: ambitna i mądra gra dała im finał

Młodzi siatkarze TS Volley Rybnik awansowali do finału mistrzostw Polski juniorów!

2013-03-04 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

TS Volley: juniorzy z brązem mistrzostw Śląska

Siatkarze TS Volley Rybnik wywalczyli brązowy medal mistrzostw Śląska juniorów.

2013-02-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Kadeci TS Volley walczyli o sprawienie niespodzianki

Kadeci z Rybnika walczyli w elicie najlepszych zespołów w Polsce!

2012-05-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Historyczny sukces! Kadeci TS Volley w finale MP

W Rybniku został rozegrany półfinałowy turniej o mistrzostwo Polski kadetów. Dzięki dwóm zwycięstwom rybniccy siatkarze awansowali do wielkiego finału.

2012-05-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
1

Juniorzy TS Volley w ćwierćfinale Mistrzostw Polski

Dobre szkolenie w TS Volley Rybnik procentuje. Siatkarze tego klubu awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski juniorów.

2012-02-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

TS Volley: pierwsze w historii srebro Mistrzostw Śląska

Wielki sukces juniorów TS Volley! Rybniccy siatkarze wywalczyli srebrny medal Mistrzostw Śląska!

2012-01-23 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
0

Juniorzy TS Volley wykorzystali atut własnej sali

Sala gimnastyczna MOSiR-u okazała się szczęśliwa dla juniorów TS Volley Rybnik, którzy wywalczyli awans do finału Mistrzostw Śląska.

2012-01-16 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Drużyna I LO
1

Oto rybniccy prymusi w sporcie

Jaki wynik na igrzyskach olimpijskich w 1976 roku w skoku o tyczce uzyskał Władysław Ślusarski? Kto był królem strzelców w piłce nożnej na igrzyskach w 1972 roku? Ile medali na olimpiadzie w Atlancie i w jakich dokładnie kategoriach zdobyła Renata Mauer? To tylko niektóre z pytań, na jakie musieli odpowiedzieć uczestnicy finału IV edycji Mityngu z Olimpijczykiem.

2011-12-11 00:00 Autor: Wacław Wrana