Wisła Can-Pack Kraków

Koszykarki RMKS-u Rybnik wygrały w Nowym Sączu
0

W 2. kolejce finału A koszykarki RMKS-u Rybnik pokonały na wyjeździe UKS ŻAK Nowy Sącz 86:55.

2018-01-22 20:17 Autor: ad
9

Glucose ROW: klęska w Krakowie. Kontuzja Katarzyny Motyl

Występująca w Eurolidze Wisła Can-Pack Kraków nie pozostawiła złudzeń rybnickim koszykarkom i pokonała Glucose ROW różnicą 61 punktów!

2015-02-01 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
11

Glucose ROW: pierwszy celny rzut za 2 punkty dopiero w 19. minucie!

W 5. kolejce Tauron Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki nie dały rady przeciwstawić się faworyzowanej Wiśle Kraków.

2014-11-02 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Koszykówka: Glucose ROW podejmie niepokonaną Wisłę Kraków

W niedzielę 2 listopada zostaną rozegrane wszystkie mecze 5. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet. Do Rybnika zawita lider – Wisła Can-Pack Kraków.

2014-10-29 00:00 Autor: Adam Doliba
0

UFFO CUP: Ślęza najlepsza, Basket ROW trzeci

Ślęza Wrocław zwyciężyła turniej UFFO CUP, który został rozegrany w hali w Boguszowicach. Basket ROW zakończył rywalizację na trzecim miejscu.

2014-09-20 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Basket ROW lepszy od Widzewa. Sensacyjna porażka Wisły

W hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Boguszowicach rozpoczął się UFFO CUP Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rybnik.

2014-09-18 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Basket ROW: do Rybnika przyjadą Widzew, Ślęza i Wisła

W dniach 18-20 września w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Boguszowicach odbędzie się UFFO CUP Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rybnik.

2014-09-16 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Basket ROW w Final Four PP: „nie byliśmy w stanie zatrzymać krakowianek”

Rybnickie koszykarki zakończyły rozgrywki Pucharu Polski w półfinale. Jednak sam awans do Final Four był dla nich dużym sukcesem.

2014-03-09 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Basket ROW w Final Four Pucharu Polski!

Rybnickie koszykarki po raz pierwszy w historii awansowały do najlepszej czwórki rozgrywek o Puchar Polski.

2014-02-12 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Basket ROW: mecz pucharowy przełożony

Przed rybnickimi koszykarkami ostatnia przeszkoda na drodze do Final Four Pucharu Polski – MKS MOS Konin.

2014-02-11 00:00 Autor: Adam Doliba