TL ROW Rybnik

Dawid Malina z brązem MP w biegu na 10000 m
4

Dawid Malina z TL ROW Rybnik po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski w biegu na 10000 metrów.

2018-04-29 22:42 Autor: ad
Oliwier Mutwil z brązem mistrzostw Polski
36

W iście zimowych warunkach, podczas śnieżyc i porywistych wiatrów, w Żaganiu odbyły się mistrzostwa Polski w biegach przełajowych.

2018-03-19 22:58 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Cross Mysłowic: Marcin Ciepłak wygrał po raz trzeci
0

W minioną sobotę odbył się 46. Cross Mysłowic, podczas którego tytuł z zeszłego roku obronił zawodnik TL ROW Rybnik, Marcin Ciepłak. Trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega, Jarosław Kożdoń.

2018-02-27 22:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Biegi: Dawid Malina z brązem mistrzostw Polski
1

Podczas halowych mistrzostw Polski rozegranych w miniony weekend w Toruniu zawodnik Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik Dawid Malina wywalczył brązowy medal.

2018-02-20 14:27 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Srebrny medal mistrzostw Polski Julii Polak
0

Zawodniczka TL ROW Rybnik, Julia Polak, zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski w lekkoatletyce w kategorii w U-18.

2018-02-13 19:17 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka: 8 medali zawodników z Rybnika w mistrzostwach Śląska w Ostrawie
1

W lekkoatletycznej hali w Ostrawie Witkowicach odbyły się halowe mistrzostwa Śląska seniorów i juniorów w lekkiej atletyce. W imprezie reprezentanci klubów z Rybnika wywalczyli 8 medali.

2018-01-28 20:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW: zwycięstwo Julii Polak w Ostrawie
0

W lekkoatletycznej hali Arena w Ostrawie Witkowicach odbył się pierwszy tegoroczny międzynarodowy mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowali zawodnicy Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik.

2018-01-06 23:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamil Kunert wicemistrzem Polski na 100 km
2

Bardzo udany start w 33. Supermaraton Kalisia zaliczył Kamil Kunert z TL ROW Rybnik. Rybniczanin został wicemistrzem Polski.

2017-11-08 18:34 Autor: da
TL ROW Rybnik: J. Kożdon wygrał na Stadionie Śląskim
0

12. Silesia Półmaraton wygrał Jarosław Kożdon. Zawodnik TL ROW Rybnik za swoimi plecami pozostawił 2893 zawodników.

2017-10-04 20:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe