Sztuki walki

Marcin Maleszewski i Dominik Tomica
0

Absortio Gym: M. Maleszewski wicemistrzem Polski. To jego największy sukces!

Zawodnicy klubu Absortio Gym Rybnik (muay thai i kickboxing) zdobyli dwa medale Mistrzostw Polski Młodzieżowców K1.

2014-04-23 00:00 Autor: Adam Doliba
Robert Henek po zwycięskiej walce
0

Octagon Team: 11 medali w Lidze BJJ

Zawodnicy klubu Octagon Team zdobyli 11 medali podczas kolejnej edycji turnieju Ligi Brazyliskiego Jiu Jitsu.

2014-04-07 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
5

Octagon Team: rybniczanin mistrzem Polski w brazylijskim jiu jitsu

Rybniczanin Robert Henek wywalczył tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu jitsu w formule NO GI.

2014-03-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Jakub Szczęsny (niebieski kask) - Feniks Rybnik
10

Taekwon-do Feniks-Arete: drugie miejsce juniorów w klasyfikacji medalowej

Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete zorganizował Mistrzostwa Śląska i Małopolski w Taekwon-do ITF. Impreza odbyła się w hali sportowej przy SP 28 w Kamieniu. Był to pierwszy z dwóch turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

2014-02-26 00:00 Autor: Adrianna Karwowska-Poleszak - RKT Feniks-Arete
1

Absortio Gym: trzy wygrane w Krakowie

W turnieju Muay Thai – Samui Cup 2 udanie zaprezentowali się zawodnicy klubu Absortio Gym Rybnik.

2014-02-23 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
3

Nasi dżudocy trenowali z trenerem kadry narodowej

Dżudocy Polonii Rybnik, razem z zawodnikami z całego Śląska, wzięli udział we wspólnym treningu. Zajęcia poprowadził trener kadry narodowej, Piotr Sadowski.

2014-02-21 00:00 Autor: Adam Doliba
Kambodża - swiątynia Angkor Wat
2

Sztuki walki: udany rok Łukasza Kubiaka

Rok 2013 był bardzo udany dla Łukasza Kubiaka z Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter – TKM”.

2014-02-24 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Gość honorowy zawodów Damian Janikowski i Kamil Sekuła z medalem
0

Monster Akademia: dwa złote medale w turnieju charytatywnym

Zawodnicy klubu Monster Akademia wzięli udział w turnieju charytatywnym w Oławie. Podczas imprezy zbierano pieniądze dla 1,5-rocznej Neli Wolskiej.

2014-02-10 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Brazylijskie jiu jitsu: zawodniczka Octagonu najlepsza w Europie!

Sandra Pniak z rybnickiego klubu Octagon Team została mistrzynią Europy w brazylijskim jiu jitsu.

2014-02-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

RKT Feniks Arete: wrócili z Holandii z 5 medalami

Zawodnicy Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks Arete po raz drugi przywieźli puchary z Otwartych Mistrzostw Holandii.

2014-01-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe