Ślęza Wrocław

Kolejna porażka ROW-u 1964 Rybnik. Szanse na utrzymanie iluzoryczne
2

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik ulegli na wyjeździe Ślęzie Wrocław 24. Na 3. kolejki przed końcem rozgrywek rybniczanie tracą 6 punktów do "bezpiecznego" miejsca w tabeli.

2021-06-02 20:25 Autor: ww
ROW 1964 Rybnik: remis z trzecią w tabeli Ślęzą Wrocław
2

W 16. kolejce III ligi ROW 1964 Rybnik zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Ślęzą Wrocław 1:1. Na gol Jakuba Kuczery w 53. minucie po kilkudziesięciu sekundach odpowiedział Mikołaj Wawrzyniak.

2020-11-07 16:08 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna: zakończenie rozgrywek z awansami i bez spadków?
0

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula informuje, że śląskie kluby przychylają się do wariantu zakończenia rozgrywek z awansami i bez spadków.

2020-04-04 11:10 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik: remis we Wrocławiu na inaugurację rundy wiosennej III ligi
0

W 18. kolejce 3. grupy III ligi ROW 1964 Rybnik bezbramkowo zremisował we Wrocławiu ze Ślęzą.

2020-03-08 12:58 Autor: ad
ROW 1964: remis w ostatnim sparingu
0

W ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej ROW 1964 Rybnik zremisował w Bełku z Decorem 1:1.

2020-02-29 14:46 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik zremisował ze Ślęzą Wrocław
1

Na inaugurację sezonu 2019/20 w 3. grupie III ligi ROW 1964 Rybnik zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Ślęzą Wrocław 1:1. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Kamil Spratek.

2019-08-02 19:48 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik wraca na ligowe boiska. Pierwszym rywalem Ślęza Wrocław
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wracają na ligowe boiska. Ich pierwszym rywalem będzie Ślęza Wrocław.

2019-08-01 16:16 Autor: ad
– Element, który przesądził o naszej porażce, to zbiórki – mówił po meczu trener Mikołajec
0

Glucose ROW: udany rewanż Ślęzy. „Rywalki dominowały na tablicy”

Koszykarkom z Wrocławia udał się rewanż za porażkę na ich parkiecie. W Rybniku Ślęza wygrała 72:64.

2015-02-08 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Motyl gotowa na Ślęzę. W sobotę Basket Liga Kobiet wraca do Rybnika!

Po dłuższej przerwie rybnickie koszykarki wracają na parkiet w Boguszowicach. Przypomnijmy, że ostatni mecz we własnej hali Glucose ROW rozegrał 10 grudnia ubiegłego roku.

2015-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: basketrow.pl
2

Horror z happy endem we Wrocławiu. Glucose ROW lepszy od Ślęzy!

Niesamowitych emocji dostarczyły koszykarki Glucose ROW Rybnik podczas meczu we Wrocławiu. W mocno okrojonym składzie nasza drużyna wygrała ze Ślęzą różnicą dwóch oczek!

2014-11-08 00:00 Autor: ad, źródło: basketrow.pl