Siatkówka plażowa: Prudel i Fijałek zapewnili sobie udział w olimpiadzie w Rio

Trzy polskie pary w siatkówce plażowej zapewniły sobie występ w sierpniowych igrzyskach na podstawie rankingu olimpijskiego. W Rio de Janeiro zagrają pochodzący z Rybnika Monika Brzostek i Mariusz Prudel.

2016-06-15 12:11 Autor: Adam Doliba
Siatkówka plażowa: Prudel i Fijałek medalistami mistrzostw Europy
0

Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź) wywalczyli w szwajcarskiej miejscowości Biel brązowy medal mistrzostw Europy w siatkówce plażowej.

2016-06-05 19:02 Autor: Adam Doliba
Historyczny wyczyn polskiego deutu. Rybniczanka jedzie na igrzyska w Rio!
0

Urodzona w Rybniku Monika Brzostek i jej koleżanka z pary Kinga Kołosińska pojadą na olimpiadę w Rio de Janeiro. Będzie to pierwszy polski żeński duet, który zagra w igrzyskach.

2016-05-29 14:05 Autor: Adam Doliba
0

World Tour w Antalyi: pierwsze podium Prudla i Fijałka w tym sezonie

Siatkarze plażowi Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź) zajęli trzecie miejsce w turnieju World Tour w tureckiej Antalyi.

2016-05-15 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Siatkówka plażowa: Brzostek druga w Rio de Janeiro. Prudel tuż za podium

Bardzo dobrze w turnieju Grand Slam w Rio de Janeiro spisali się siatkarze plażowi pochodzący z Rybnika – Monika Brzostek i Mariusz Prudel.

2016-03-13 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Siatkówka plażowa: historyczny sukces Moniki Brzostek w Olsztynie

Rybniczanka Monika Brzostek i jej koleżanka Kinga Kołosińska są pierwszymi Polkami, które stanęły na podium turnieju World Tour. Tego historycznego wyczyny dokonały podczas zawodów w Olsztynie.

2015-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

World Tour Grand Slam w Long Beach: Brzostek i Prudel odpadli w 1/8 finału

Rybniczanie Monika Brzostek i Mariusz Prudel pożegnali się z turniejem w Long Beach na etapie 1/8 finału.

2015-08-24 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek mistrzami Polski w siatkówce plażowej

Rybniczanin Mariusz Prudel i jego kolega Grzegorz Fijałek potwierdzili dominację na krajowych boiskach.

2015-08-19 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej: duet Brzostek - Kołosińska bezkonkurencyjny

Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek wraz Kingą Kołosińską zdobyły w Krakowie w turnieju kobiet złote medale ORLEN Finału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej. W decydującym meczu najlepszy duet kobiecy w naszym kraju pokonał Wardak-Wiatr 2:0 (21:10, 21:11). Po brązowy medal sięgnęły Joanna Gruszczyńska i Karolina Baran.

2015-08-16 00:00 Autor: bf, źródło: pzps.pl, zis.krakow.pl
0

Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej: Brzostek z medalem, Prudel poza podium

Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek oraz jej partnerka Kinga Kołosińska zostały brązowymi medalistkami mistrzostw Europy w siatkówce plażowej.

2015-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba