Sebastian Inglot

0

TS Volley: pierwsze w historii srebro Mistrzostw Śląska

Wielki sukces juniorów TS Volley! Rybniccy siatkarze wywalczyli srebrny medal Mistrzostw Śląska!

2012-01-23 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
0

TS Volley: zwycięstwo i awans na pozycję wicelidera

W 4. kolejce II ligi do Rybnika przyjechał SMS PZPS Spała II. Można było spodziewać się trudnego pojedynku, ponieważ młodzi reprezentanci Polski pokonali 3:0 Rafako Racibórz, a TS Volley Rybnik w poprzedniej kolejce przegrał 1:3 właśnie z raciborzanami.

2011-10-17 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: udane półfinały MP/OOM
0

W Mistrzostwach Polski kadetów w siatkówce plażowej dobrze spisują się zawodnicy TS Volley Rybnik.

2011-07-15 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
Siatkówka plażowa: medale kadetów TS Volley
0

Bardzo dobrze się spisali rybniccy młodzi siatkarze w Mistrzostwach Śląska kadetów. W finale rozegranym na Kąpielisku Ruda w Rybniku nie mieli sobie równych i zdobyli dwa medale.

2011-06-17 00:00 Autor: Redakcja
TS Volley: złoty medal OOM
0

Siatkarze TS Volley zostali złotymi medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2011-05-12 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
MP: kadeci TS Volley awansowali do ćwierćfinału
0

Kadeci TS Volley wygrali turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski rozegrany w Wieluniu.

2011-03-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

TS Volley przegrał we Wrocławiu

Kolejne wiadomości siatkarskie przygotował dla nas Lech Kowalski z TS Volley Rybnik.

2010-11-04 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: zbliża się początek sezonu
0

Siatkarze TS Volley Rybnik po raz kolejny wystąpią w II lidze.

2010-10-05 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
Siatkówka: „Złota rybka” dla częstochowian
0

W ramach przygotowań do sezonu ligowego został zorganizowany turniej, którego stawką była „Złota rybka” spełniająca życzenia.

2010-09-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe