Rybnik futsal

Piłkarki TS ROW Rybnik dzielnie walczyły z chłopakami w Boguszowicach
0

Kolejny turniej dla dzieci zorganizował kobiecy TS ROW. Współorganizatorem wydarzenia, które miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach, był inny rybnicki klub – MTS.

2023-02-18 21:51 Autor: ad
I liga futsalu: show Agaty Sobkowicz w Opolu. TS ROW Rybnik czeka na baraże
0

W 9. kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z Unią Opole i zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie „Makroregion III”.

2023-02-12 21:38 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: lider bezlitosny dla MTS-u Knurów
2

W 8. kolejce I ligi futsalu TS ROW Rybnik wygrał przed własną publicznością z MTS-em Knurów 8:2.

2023-02-04 21:27 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski kobiet w futsalu: hat-trick Agaty Sobkowicz w Gorzowie. TS ROW Rybnik w kolejnej rundzie
0

W 1/16 finału Pucharu Polski w futsalu piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z Ladies Soccer Team Gorzów Wlkp.

2023-01-29 19:37 Autor: ad
TS ROW Rybnik liderem I ligi futsalu
0

Na ten mecz zawodniczki TS ROW i kibice czekali od kilku tygodni. Do Rybnika zawitał Raków Częstochowa.

2023-01-21 23:53 Autor: ad
I liga futsalu: TS ROW Rybnik wygrał w Katowicach
0

Po miesięcznej przerwie na parkiety I ligi wróciły futsalistki TS ROW Rybnik.

2023-01-16 19:54 Autor: Adam Doliba
Juniorki TS ROW powalczą w finałach MP
1

Młode piłkarski TS ROW Rybnik rozpoczynają w piątek finały mistrzostw Polski w futsalu, czyli halowej odmianie piłki nożnej. Dziewczęta z Rybnika przebrnęły przez dwie fazy eliminacji i znalazły się w gronie najlepszych w kraju.

2023-01-12 15:00 Autor: ad
Juniorki TS ROW Rybnik ponownie w finale mistrzostw Polski w futsalu
0

Drugi raz z rzędu i czwarty w ostatnich 6 latach zawodniczki TS ROW Rybnik awansowały do finałów mistrzostw Polski juniorek do lat 17 w futsalu, czyli piłce halowej.

2022-12-17 20:08 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik z czwartą wygraną w I lidze futsalu
0

Rybnickie piłkarki rozegrały ostatni ligowy mecz w tym roku, w którym pewnie pokonały LKS Plon Błotnica Strzelecka. Przed nimi jeszcze spotkanie w Pucharze Polski z Unią Opole.

2022-12-11 21:52 Autor: ad
Futsal: TS ROW Rybnik awansował do półfinału mistrzostw Polski do lat 17
0

Młode piłkarki TS ROW Rybnik, tym razem w hali, awansowały do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski w futsalu do lat 17.

2022-11-26 17:18 Autor: Adam Doliba