Runmageddon Sahara

Halo! Rybnik: Mój Runmageddon Sahara
0

Punkt Informacji Miejskiej Halo! Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20) zaprasza w czwartek 9 maja o godz. 17:00 na spotkanie z Damianem Grzegorzycą - zdobywcą IV miejsca w kategorii mężczyzn w formule 120 km biegu Runmageddon Sahara.

2019-05-06 15:30 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Daniel Stroiński z Rybnika wygrywa Runmageddon Sahara!
2

Dobre informacji z Runmageddon Sahara ciąg dalszy. Rybniczanin Daniel Stroiński po raz drugi z rzędu nie miał sobie równych. Wygrał wszystkie możliwe etapy biegów w klasyfikacji Open M.

2019-03-14 17:00 Autor: bf
Sukces rybniczanina na Runmageddon Sahara!
2

Niebywałe! Damian Grzegorzyca z Rybnika dobiegł właśnie do mety Runmageddon Sahara z czwartym wynikiem w kategorii Open M! Przebiegł 120 kilometrów w trudnych warunkach.

2019-03-14 12:31 Autor: bf
Rybniczanin wkrótce rozpocznie bieg życia przez Saharę
0

Damian Grzegorzyca odlicza już dni do startu w zawodach Runmageddon Sahara. Do przebiegnięcia będzie miał 120- kilometrów. Jak wyglądają przygotowania rybniczanina do tego wysiłku?

2019-02-23 13:30 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Rybniczanin chce przebiec 100 km przez Saharę
14

Damian Grzegorzyca do niedawna nienawidził biegania. Od zawsze wolał wodę i pokonywanie metrów na pływalniach. Zainspirowany pasją żony włożył jednak sportowe obuwie, zaczął biegać. Mało tego, uwielbia pokonywać przeszkody w ruchu. Ma ambitne cele. Jednym z marzeń jest udział w Runmageddonie po Saharze.

2018-04-07 12:00 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Rybniczanin wygrał pierwszy w historii Runmageddon Sahara. Jerzy Dudek z piątym czasem
0

Jeden z najbardziej wymagających biegów ekstremalnych właśnie dobiegł końca. Rybniczanin Daniel Stroinski zajął pierwsze miejsce w formule Sahara 100 km. Po 3 dniach walki z piaskiem i ogromnym upałem, drużyna RMF 4RACING Team OCR wraca z kolejnym sukcesem. Piąte miejsce w formule Sahara 50 wywalczył Jerzy Dudek.

2018-03-12 22:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie na starcie Runmageddon Sahara
4

Runmageddon Sahara to wieloetapowy ekstremalny bieg terenowy. Zawodnicy RMF4RT OCR znajdą się w grupie 50 biegaczy z całej Polski, by zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakimi są pustynne trasy na terenie południowego Maroka. Czeka ich bardzo intensywny trzydniowy bieg.

2018-03-05 18:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe