Rybnicki klub żużlowy zaprasza wszystkich sympatyków do warsztatu, gdzie do zgarnięcia będą m.in. opony, zębatki czy łańcuchy. Co trzeba będzie zrobić w zamian? Przynieść jabłka!

2020-11-30 21:59 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik: nowy trener, nowi żużlowcy (wideo)

Dziś na konferencji prasowej prezes Krzysztof Mrozek przedstawił skład PGG ROW-u Rybnik w sezonie 2021. Mocno różni się on od tego występującego w PGE Ekstralidze.

Żużel w Rybniku. Mateusz Szczepaniak: „czas pożegnać się z klubem”

Po trzech latach jazdy na stadionie przy ul. Gliwickiej z rybnickim klubem żużlowym pożegnał się Mateusz Szczepaniak.

2020-10-16 15:48 Autor: ad
Lech Chlebowski pojechał w finale IPP 250cc
0

W finale Indywidualnego Pucharu Polski 250cc zawodnik KS ROW Rybnik, Lech Chlebowski, zajął 13 miejsce.

2020-10-10 14:14 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: rybnickie „Rekiny” zakończyły Ligę Juniorów
0

PGG ROW Rybnik zajął szóste miejsce w ostatniej rundzie Ligi Juniorów.

2020-10-09 09:05 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: Siergiej Łogaczow mistrzem Rosji
0

Indywidualnym mistrzem Rosji został żużlowiec rybnickich „Rekinów”, Siergiej Łogaczow.

2020-09-24 12:00 Autor: ad
Finał MMPPK: „Rekiny” na szóstym miejscu
0

Dziś na torze przy ul. Gliwickiej został rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na swoim torze młode „Rekiny” zajęły szóste miejsce.

2020-09-17 21:43 Autor: ad
PGG ROW postawił się faworytowi z Wrocławia. Koniec sezonu rybniczan
4

W ostatnim meczu tego sezonu w Rybniku żużlowcy PGG ROW-u nie wygrali, ale postawili się faworyzowanej Betard Sparcie Wrocław i godnie pożegnali się z kibicami na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2020-09-14 22:43 Autor: ad