ROW 1964 Rybnik

IV liga: ROW 1964 Rybnik przerwał serię porażek
0

Po czterech porażkach z rzędu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik w końcu wygrali. Przed własną publicznością pokonali LKS Czaniec.

2023-10-29 20:26 Autor: Adam Doliba
Trwa seria porażek piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik
1

Ciąg dalszy złej passy piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik, którzy przegrali czwarty mecz z rzędu.

2023-10-21 18:26 Autor: Adam Doliba
Wysoka porażka ROW-u 1964 Rybnik z Podbeskidziem II Bielska-Biała
0

W zaległym meczu 11. kolejki IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali przed własną publicznością z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2023-10-18 17:51 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (14-15.10.2023)
0

Sprawdź, na jaką imprezę sportową warto wybrać się w weekend.

2023-10-14 09:07 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik bez punktów w Ornontowicach
1

W 10. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice.

2023-10-07 20:31 Autor: Adam Doliba
Znakomita seria ROW-u 1964 Rybnik przerwana w Wodzisławiu. Odra lepsza w derbach regionu
0

W derbach regionu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na boisku Odry Wodzisław.

2023-10-01 11:37 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: gol Marka Krotofila na wagę 3 punktów
1

Bardzo dobrze w tym sezonie IV ligi radzą sobie piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy w piątek zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu.

2023-09-23 09:26 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (23-24.09.2023)
0

Najbliższy sportowy weekend zdominują dwie dyscypliny – koszykówka i piłka nożna. Ciekawe formy rekreacji jak zwykle proponuje rybnicki MOSiR.

2023-09-22 15:07 Autor: Redakcja
ROW 1964 Rybnik z kolejną wygraną na wyjeździe
0

W 7. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

2023-09-16 21:57 Autor: Adam Doliba
IV liga: przełamanie ROW-u 1964 na boisku w Rybniku
2

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik odczarowali swoje boisko i zanotowali pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Pokonali MKS Lędziny 2:1.

2023-09-10 15:46 Autor: ad