Rmks xbest rybnik

Koszykówka, I liga: RMKS Xbest Rybnik dziewiąty po rundzie zasadniczej
0

Beniaminek koszykarskiej I ligi RMKS Xbest Rybnik zakończył sezon na 9. miejscu.

2022-03-22 20:48 Autor: ad
Koszykówka: RMKS Xbest Rybnik utrzymał się w I lidze!
3

Koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zrealizowały główny cel sportowyw tym roku i utrzymały się w I lidze w swoim debiutanckim sezonie. Sukces zapewniło im zwycięstwo w ostatnim meczu z Citroneksem Basket Zgorzelec 56:44.

2022-03-13 20:42 Autor: ad
W niedzielę mecz sezonu! RMKS XBEST Rybnik walczy o utrzymanie w I lidze
0

Tak się potoczył debiutancki sezon RMKS XBEST Rybnik na parkietach I ligi, że decydujący o utrzymaniu mecz będzie zarazem ostatnim meczem rybniczanek w sezonie. I ten mecz odbędzie się w niedzielę 13 marca w Rybniku. Zapraszamy gorąco do dopingowania koszykarkom w hali w Boguszowicach.

2022-03-12 18:51 Autor: tora
RMKS XBEST Rybnik z szóstym zwycięstwem w I lidze. Decydująca o utrzymaniu batalia w niedzielę
2

RMKS XBEST Rybnik wykonał zadanie i pokonał na własnym parkiecie ostatnią drużynę I ligi PZU Ślęza II MOS Wrocław 70:63. Wrocławska młodzież, mimo że dotąd nie wygrała ani jednego meczu w sezonie, zmusiła rybniczanki do maksymalnego wysiłku. W niedzielę mecz sezonu dla RMKS XBEST Rybnik – zagra z Citronexem Basket Zgorzelec. Wygranie tego meczu różnicą co najmniej dwóch punktów pozwoli rybniczankom zrealizować cel sportowy w debiutanckim sezonie w I lidze, mianowicie utrzymać się.

2022-03-08 22:32 Autor: tora
Gorzów wypunktował RMKS XBEST Rybnik
1

RMKS XBEST Rybnik przegrał 51:58 z Eneą ASZ AJP II Gorzów Wlkp. Porażka komplikuje sytuację rybniczanek w tabeli. Nie mogą być pewne utrzymania w I lidze.

2022-02-27 19:25 Autor: tora
Przegrana RMKS XBEST Rybnik po kontrowersyjnej końcówce
2

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik prowadziły nawet 11 punktami z Wisłą Canpack Kraków, a jednak przegrały minimalnie 64:66. Kontrowersji nie brakło w ostatnich sekundach, kiedy sędziowie nie zaliczyli kosza dającego remis po 66. Podopieczne Grzegorza Korzenia musiały drugi raz uznać wyższość Białej Gwiazdy w sezonie I ligi.

2022-02-20 19:36 Autor: tora
RMKS XBEST Rybnik, koszykówka I liga: trwa walka o zdrowie Eweliny Najduch
3

Ewelina Najduch, koszykarka pierwszoligowego RMKS XBEST Rybnik odniosła kontuzję, która wykluczyła ją z gry do końca sezonu. 26-letnią zawodniczkę czeka kosztowna operacja.

2022-02-14 10:07 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka, I liga: RMKS Xbest Rybnik postawił się liderowi. W Łodzi lepszy Widzew
3

W 17. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Widzewem Łódź, choć po pierwszej połowie prowadziły 2 punktami.

2022-02-05 20:16 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik wygrywa 5. mecz w I lidze. Horror z happy endem w Boguszowicach
0

Rybniczanki przegrywały już 9 punktami, ale zdołały wrócić do gry, odrobiły straty i w ostatnich minutach dwiema trójkami wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca. Wynik 60:59 wprawił w euforię kibiców w hali w Boguszowicach. RMKS Xbest Rybnik pokonał wyżej notowaną ekipę Dijo Maximus Kąty Wrocławskie i odniósł piąte zwycięstwo w I lidze.

2022-01-22 19:49 Autor: Tomasz Raudner
RMKS XBEST postraszył w Lesznie
0

Bardzo dobra trzecia kwarta sprawiła, że RMKS Xbest Rybnik zmniejszył straty z 20 punktów do 5, ale to nie wystarczyło do wywiezienia zwycięstwa z Leszna. Ostatecznie w sobotę rybniczanki przegrały 69:86.

2022-01-15 21:48 Autor: tora