Rmks xbest rybnik

RMKS Xbest Rybnik: Paulina Majda MVP weekendu w I lidze
0

Udany występ Pauliny Majdy w ostatnim meczu RMKS-u Xbest Rybnik z Liderem Swarzędz nie umknął uwadze portalowi Basket Kobiet, który wybrał ją na MVP weekendu.

2023-02-08 20:10 Autor: ad
Lider ponownie pokonany! Piorunująca końcówka RMKS-u Xbest Rybnik w Swarzędzu
0

RMKS Xbest Rybnik po raz drugi w tym sezonie wygrał z Liderem Swarzędz. Tym razem na parkiecie rywala.

2023-02-05 21:19 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: cenna wygrana ze Ślęzą, super mecz 15-letniej rybniczanki
0

Ósme zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach I ligi odniosły koszykarki RMKS Xbest Rybnik. W poniedziałek pokonały u siebie PZU Ślęzę MOS II Wrocław 87:53, odrabiając z nawiązką straty z Wrocławia. - Pokonaliśmy bezpośredniego sąsiada w tabeli, na 95 proc. zapewniając sobie miejsce w playoffach - mówił trener Adam Rener. Świetną zmianę dała najmłodsza w drużynie, 15-letnia Klaudia Keller, zdobywając 13 pkt i 7 zbiórek.

2023-01-23 23:00 Autor: Tomasz Raudner
RMKS xBest Rybnik - Contimax MOSiR Bochnia: „Cały mecz to była gonitwa”
0

RMKS xBest Rybnik był blisko sprawienia niespodzianki w meczu z faworyzowanym Contimaksem MOSiR Bochnia.

2023-01-18 21:52 Autor: ad
RMKS xBest Rybnik: dogrywka w Kątach Wrocławskich
0

W 15. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik po dogrywce przegrały na wyjeździe z sąsiadującym w tabeli Dijo Maximus Kąty Wrocławskie.

2023-01-08 19:50 Autor: Adam Doliba
I liga. RMKS xBest Rybnik: Grot Widzew Łódź pokonany! Powrót Eweliny Najduch
0

Od zwycięstwa koszykarki RMKS-u xBest Rybnik rozpoczęły 2023 rok. Dziś w hali w Boguszowicach pokonały Grot Widzew Łódź. Wydarzeniem spotkania był powrót po kontuzji Eweliny Najduch.

2023-01-04 22:25 Autor: Adam Doliba
RMKS xBest Rybnik. Adam Rener: „Wynik jest pozytywny”
0

– Ogólnie to jesteśmy zadowoleni. Plan minimum został wykonany – mówi na półmetku rundy zasadniczej I ligi trener koszykarek RMKS-u xBest Rybnik, Adam Rener.

2022-12-28 17:09 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. RMKS xBest Rybnik: wicelider z Poznania za silny
0

W ostatnim meczu w tym roku koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały przed własną publicznością z wiceliderem, MUKS-em Poznań 58:74, choć przed ostatnią kwartą przegrywały tylko 4 punktami.

2022-12-18 20:58 Autor: Adam Doliba
RMKS xBest Rybnik przegrał w Krakowie. Kontuzja Pauliny Majdy
0

W 12. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały na wyjeździe z AZS-em Politechnika Korona Kraków 60:70 i przerwały bardzo dobrą serię czterech meczów bez porażki.

2022-12-10 19:39 Autor: Adam Doliba
Czwarta wygrana z rzędu RMKS-u xBest Rybnik
0

W 11. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik wygrały po raz szósty. Tym razem rozprawiły się w hali w Boguszowicach z Isands Wichoś Jelenia Góra.

2022-12-04 21:37 Autor: Redakcja