RMKS Rybnik sekcja koszykówki

Koszykówka. I liga: nieudany mecz RMKS-u Xbest Rybnik z Wisłą Orlen Południe Kraków
0

W 7. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik zanotował najwyższą porażkę w tym sezonie.

2023-11-26 19:46 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik wygrał we Wrocławiu
0

Po słabszym początku sezonu RMKS Xbest Rybnik spisuje się coraz lepiej. W minioną sobotę wygrał we Wrocławiu z miejscową PZU Ślęzą II MOS.

2023-11-19 11:46 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odpalił w ostatniej kwarcie. Widzew pokonany!
0

Dziś w hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie.

2023-11-14 21:35 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik przegrał z MUKS-em Poznań. Pierwsza kwarta ustawiła mecz
0

W meczu 4. kolejki I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały we własnej hali z MUKS-em Poznań 55:69.

2023-10-31 22:58 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik wygrał po raz pierwszy w tym sezonie
0

W 3. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Nasze koszykarki wygrały na wyjeździe z Liderem Swarzędz 64:52.

2023-10-22 20:50 Autor: Adam Doliba
Osłabiony RMKS Xbest Rybnik nie dał rady liderowi I ligi
0

W drugim meczu sezonu koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik doznały drugiej porażki. Na parkiecie w Boguszowicach lepszy od gospodyń okazał się aktualny lider I ligi, Contimax MOSiR Bochnia.

2023-10-14 22:19 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: wysoka porażka na inaugurację sezonu I ligi
0

W meczu inaugurującym rozgrywki I ligi w grupie B koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zmierzyły się na wyjeździe z AZS-em Politechnika Korona Kraków.

2023-10-07 23:29 Autor: Adam Doliba
I liga koszykówki kobiet. RMKS Xbest Rybnik celuje w play-offy
0

Już za tydzień na parkiety I ligi wybiegną koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik. Co przed startem sezonu mają do powiedzenia trenerzy Adam Rener i Grzegorz Korzeń?

2023-09-30 13:00 Autor: Adam Doliba
Deszcz nagród dla młodych koszykarek RMKS-u Rybnik
2

Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej zakończyła sezon 2022/23. Sporo nagród trafiło w ręce zawodniczek RMKS-u Rybnik.

2023-07-05 21:00 Autor: ad
RMKS Rybnik z brązem MMP w koszykówce 3x3
0

Zawodniczki RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3.

2023-06-22 09:00 Autor: Adam Doliba