RMKS Rybnik

Koszykówka: RMKS Rybnik zawarł umowę szkoleniową z Olimpią Wodzisław
1

RMKS Rybnik – sekcja koszykówki żeńskiej zawarł umowę szkoleniową z ŻKK Wodzisław Śląski. Na jej mocy kluby wymienią się zawodniczkami.

2019-09-19 11:14 Autor: Tomasz Raudner
RMKS Rybnik: znamy skład na II ligę kobiet. Są nowe twarze
1

Poznaliśmy skład RMKS Rybnik na zbliżający się wielkimi krokami sezon II ligi koszykówki kobiet. Do drużyny dołączyło kilka zawodniczek z innych klubów, a także rybnickie kadetki.

2019-09-17 11:26 Autor: Tomasz Raudner
RMKS Rybnik: Anna Pierchała z medalem mistrzostw Śląska w boksie
1

Na odbywających się w Gliwicach międzynarodowych mistrzostwach Śląska kobiet wystartowała Anna Pierchała z RMKS-u Rybnik.

2019-09-17 12:00 Autor: ad
I Puchar Polski juniorów młodszych: dwa medale rybnickich szermierzy
3

W miniony weekend w Obornikach Śląskich odbył się I Puchar Polski Juniorów młodszych (do lat 17). Znakomicie na początku sezonu spisali się rybniccy szermierze.

2019-09-12 22:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykarka RMKS Rybnik gra z kadrą Polski na turnieju w Słowenii
0

Spory sukces odnotowała Dominika Bednarek, młoda koszykarka RMKS Rybnik. Podczas zgrupowania szerokiej kadry U-14 w Szczyrku zdobyła uznanie sztabu szkoleniowego i została powołana do wąskiej kadry, z którą uczestniczy obecnie w turnieju w Słowenii.

2019-08-14 14:00 Autor: Tomasz Raudner
Lekkoatletyka: Michał Kuligowski (RMKS Rybnik) na podium 25. OOM w Poznaniu
0

Reprezentanci RMKS-u Rybnik dzielnie walczyli w 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, będącej jednocześnie mistrzostwami Polski U-18.

2019-07-14 20:50 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Mistrzostwa Polski U-20: brązowy medal Julii Polak z TL ROW Rybnik
0

W Raciborzu na zmodernizowany stadionie miejskim odbyły się mistrzostwa Polski U-20 w lekkoatletyce. W zawodach wzięli udział reprezentanci klubów z Rybnika.

2019-07-09 22:45 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Śląska Gala Koszykówki - Maja Frąckiewicz z RMKS Rybnik MVP sezonu kadetek!
0

Maja Frąckiewicz, koszykarka RMKS Rybnik w zgodnej opinii trenerów została uznana MVP sezonu kadetek 2018/2019. Dodajmy, że kadetki RMKS Rybnik były bezkonkurencyjne na Śląsku.

2019-06-20 12:07 Autor: tora
Szermierka: 4 medale RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Polski młodzików
3

Znakomity start odnotowali młodzi rybniccy szermierze podczas odbywających się w miniony weekend w Rybniku indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski młodzików U-14.

2019-06-14 16:28 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Koszykarki RMKS Rybnik powołane do kadry Polski
0

Dwie młode koszykarki RMKS Rybnik – Dominika Bednarek i Vittoria Conte zostały powołane na mecze reprezentacji Polski swoich roczników.

2019-06-10 21:34 Autor: tora