RMKS Rybnik

ME w szpadzie kobiet: historyczny sukces Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik
6

Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy kadetek.

2019-02-25 08:30 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: ruszają mistrzostwa Europy. Kibicuj szpadzistkom z Rybnika!
7

Przed Alicją Klasik i Kingą Zgryźniak z RMKS-u Rybnik ważne dni. Obie wezmą udział w mistrzostwach Europy.

2019-02-22 11:46 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Boks: Dawid Masternak z RMKS-u Rybnik wygrał w gliwickiej Arenie
0

W hali sportowej Arena w Gliwicach odbyły się zawody pierwszego kroku w boksie. Pomimo ferii wystartowało 88 zawodników z 25 klubów Śląska.

2019-02-19 10:26 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Kinga Zgryźniak na podium Pucharu Europy
5

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Kinga Zgryźniak, zajęła 2. miejsce w Pucharze Europy Kadetek w szpadzie, który odbył się w Krakowie.

2019-02-14 20:11 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: niespodziewana porażka RMKS-u Rybnik z Ikarem Niepołomice
0

W pierwszym meczu rundy finałowej koszykarki RMKS-u Rybnik przegrały we własnej hali z Ikarem Niepołomice 59:71. To druga porażka rybniczanek w tym sezonie.

2019-02-05 20:35 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Lekkoatleci z Rybnika z medalami mistrzostw woj. śląskiego
0

W hali Arena w Ostrawie Witkowicach odbyły się halowe mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce. W imprezie bardzo dobrze spisali się reprezentanci dwóch klubów z Rybnika.

2019-01-27 20:13 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szpadzistki RMKS-u Rybnik mistrzyniami Polski U-20. Alicja Klasik ze srebrem
4

Szpadzistki RMKS-u Rybnik zostały drużynowymi mistrzyniami Polski juniorek do lat 20. Indywidualnie srebrny medal zdobyła 15-letnia Alicja Klasik.

2019-01-22 10:18 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
RMKS Rybnik awansował do rundy finałowej z 1. miejsca
1

Koszykarki RMKS-u Rybnik zwycięstwem 74:49 z ISWJ Wisłą zakończyły rundę zasadniczą tegorocznych rozgrywek II ligi i z pierwszego miejsca w grupie awansowały do rundy finałowej, która rozpocznie się już w najbliższą sobotę.

2019-01-15 19:35 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik znokautował AZS Częstochowa
0

W pierwszym meczu w 2019 roku koszykarki RMKS-u Rybnik wygrały we własnej hali z AZS-em Częstochowa 82:42.

2019-01-07 15:48 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Boks: RMKS Rybnik drugi wśród 34 klubów
0

W sezonie 2018 sekcja bokserska RMKS-u Rybnik zajęła drugie miejsce wśród 34 klubów zrzeszonych w Śląskim Związku Bokserskim.

2018-12-31 20:00 Autor: jd

Czy to dobrze, że konferencja "Tęczowa zaraza - antychrześcijańska rewolucja w Polsce” nie odbyła się?