RMKS Rybnik

Pływanie: Iga Łapeta z RMKS-u Rybnik podwójną mistrzynią Śląska
0

Bardzo dobrze w Letnich Mistrzostwach Śląska Open w Gliwicach spisali się pływacy RMKS-u Rybnik.

2023-06-15 15:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski seniorek. Alicja Klasik z brązem
5

Historyczny sukces szpadzistek RMKS-u Rybnik, które zostały wicemistrzyniami Polski seniorek. Indywidualnie brązowy medal wywalczyła 19-letnia Alicja Klasik.

2023-06-04 21:30 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Alicja Klasik z brązem i srebrem Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 23 w Budapeszcie
2

Szpadzistka Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką indywidualnie i srebrną drużynowo Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 23 w Budapeszcie.

2023-05-27 10:00 Autor: Adam Doliba
Pływanie. RMKS Rybnik: Anna Duda potrójną mistrzynią Śląska w kategorii masters
0

Pływacy RMKS-u Rybnik wywalczyli indywidualnie siedem medali mistrzostw Śląska w kategorii masters. Aż trzy złote krążki zdobyła Anna Duda.

2023-05-14 18:00 Autor: Adam Doliba
Szermierka. Mistrzostwa Polski do lat 17: srebro RMKS-u Rybnik i brąz Laury Misiak
2

Szpadzistki RMKS-u Rybnik zostały drużynowymi wicemistrzyniami Polski do lat 17. W turnieju indywidualnym brązowy medal wywalczyła Laura Misiak.

2023-05-02 10:00 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Kinga Zgryźniak najlepsza w Pucharze Europy U23
1

Bardzo dobry start szpadzistki RMKS-u Rybnik, Kingi Zgryźniak w IV Pucharze Polski seniorek w Warszawie.

2023-04-18 21:24 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak drużynowymi mistrzyniami świata juniorek w Płowdiw
10

Dziś w bułgarskim Płowdiw szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, zdobyły złoty medal drużynowych mistrzostw świata juniorek.

2023-04-09 19:48 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik wicemistrzynią świata juniorek w szpadzie
5

Znakomity występ Alicji Klasik w bułgarskim Płowdiw. Szpadzistka RMKS-u Rybnik została wicemistrzynią świata juniorek!

2023-04-07 18:35 Autor: Adam Doliba
Mecz walki w Krakowie. Koniec sezonu dla RMKS-u Xbest Rybnik
0

W rewanżowym spotkaniu z AZS-em Politechnika Korona Kraków koszykarki RMKS-u Xbest spisały się o wiele lepiej, niż kilka dni temu w Rybniku. Pomimo tego ponownie musiały przełknąć gorycz porażki.

2023-04-06 22:51 Autor: ad
RMKS Xbest Rybnik: nieudane wejście w fazę play-off
0

W hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik rozegrały pierwszy mecz fazy play-off I ligi. Ich rywalem był AZS Politechnika Korona Kraków. Awans do kolejnej rundy uzyska drużyna, która jako pierwsza wygra dwa spotkania.

2023-04-02 20:01 Autor: ad