RMKS Rybnik

RMKS Xbest Rybnik: wysoka porażka na inaugurację sezonu I ligi
0

W meczu inaugurującym rozgrywki I ligi w grupie B koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zmierzyły się na wyjeździe z AZS-em Politechnika Korona Kraków.

2023-10-07 23:29 Autor: Adam Doliba
I liga koszykówki kobiet. RMKS Xbest Rybnik celuje w play-offy
0

Już za tydzień na parkiety I ligi wybiegną koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik. Co przed startem sezonu mają do powiedzenia trenerzy Adam Rener i Grzegorz Korzeń?

2023-09-30 13:00 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: Szymon Zając mistrzem Polski do lat 16 w rzucie dyskiem
0

Podczas mistrzostw Polski do lat 16 w lekkoatletyce złoty medal wywalczył Szymon Zając z RMKS-u Rybnik. Z brązowym krążkiem wrócił Kevin Pietrusiński z TL ROW Rybnik.

2023-09-25 18:30 Autor: Adam Doliba
I Puchar Polski juniorek w szpadzie: Liliana Porwoł na podium w Rybniku
2

W hali w Boguszowicach rozegrano pierwszy w tym sezonie Puchar Polski juniorów do lat 20 w szpadzie. Brązowy medal wywalczyła Liliana Porwoł z RMKS-u Rybnik.

2023-09-18 21:15 Autor: Adam Doliba
Rybnik: I Puchar Polski Juniorów w szpadzie
1

W hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbędzie się I Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn.

2023-09-14 19:28 Autor: Adam Doliba
33. Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce: 10 medali rybnickiego małżeństwa
0

W dniach 26-27 sierpnia w Łodzi odbyły się 33. Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce. W imprezie z powodzeniem rywalizowali Urszula i Stefan Molscy z RMKS-u Rybnik.

2023-08-31 23:08 Autor: Adam Doliba
Pływanie: Iga Łapeta z RMKS-u Rybnik na podium mistrzostw Polski juniorek
0

Pływaczka RMKS-u Rybnik, Iga Łapeta, zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorek do lat 16.

2023-07-17 23:38 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Deszcz nagród dla młodych koszykarek RMKS-u Rybnik
2

Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej zakończyła sezon 2022/23. Sporo nagród trafiło w ręce zawodniczek RMKS-u Rybnik.

2023-07-05 21:00 Autor: ad
Szermierka. RMKS Rybnik: Kinga Zgryźniak mistrzynią Śląska juniorek. Drużyna ze srebrem
1

Szpadziści RMKS-u Rybnik zdobyli pięć medali w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Śląska Juniorów. Złoto wywalczyła Kinga Zgryźniak.

2023-06-23 09:00 Autor: Adam Doliba
RMKS Rybnik z brązem MMP w koszykówce 3x3
0

Zawodniczki RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3.

2023-06-22 09:00 Autor: Adam Doliba