RMKS Rybnik

Medalowy weekend rybnickich pływaków
0

W miniony weekend znakomicie zaprezentowali się podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu Masters w Łodzi oraz w Mistrzostwach Śląska Open w Gliwicach, zawodnicy sekcji pływackiej RMKS Rybnik.

2019-11-18 21:36 Autor: źródło tekstu RMKS Rybnik
Koszykówka: minimalna porażka RMKS Rybnik w Rudzie Śląskiej
0

Porażką 74:78 zakończył się wyjazdowy mecz RMKS Rybnik z Pogonią Ruda Śląska w II lidze koszykówki kobiet. Na przegranej rybniczanek zaważyła fatalny trzecia kwarta i strata najlepszej zawodniczki Agaty Majki, która musiała zejść za faule na początku czwartej kwarty.

2019-11-13 12:36 Autor: tora
Pięściarze z Rybnika walczyli w Knurowie
3

W XV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Knurowie wzięli udział pięściarze z Rybnika.

2019-11-11 22:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie na podium Pucharu Polski Juniorów w szpadzie
3

W miniony weekend w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach gościliśmy najlepszych szpadzistów i szpadzistki z całej Polski oraz zawodników ze Słowacji, Słowenii oraz Litwy.

2019-11-04 22:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kibicuj rybnickim szpadzistom w Boguszowicach!
2

W dniach 2-3 listopada w hali MOSiR-u w Rybniku-Boguszowicach odbędzie się III Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn.

2019-10-30 20:26 Autor: Adam Doliba
Szermierka: złoto i brąz rybnickich kadetek w Pucharze Europy w Klagenfurcie
2

W miniony weekend w Klagenfurcie (Austria) odbył się Puchar Europy Kadetów (do 17 lat) w szpadzie kobiet i mężczyzn. W imprezie znakomicie spisały się zawodniczki RMKS-u Rybnik.

2019-10-29 17:40 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: RMKS Rybnik drugi w Dąbrowie Górniczej
0

W zawodach bokserskich „Ring wolny” rozgrywanych w dniu 26 października w Dąbrowie Górniczej wzięło udział 54 zawodników z 14 klubów. W imprezie wzięli udział pięściarze RMKS-u Rybnik.

2019-10-28 21:15 Autor: ad
Koszykówka: RMKS Rybnik pewnie pokonał ISWJ Wisła
0

Niedzielny pojedynek w II lidze kobiet pomiędzy RMKS Rybnik a ISWJ Wisła nie przyniósł niespodzianki. Rybniczanki wygrały z wiślaczkami 80:66.

2019-10-27 17:15 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: ISWJ Wisła niedzielnym rywalem RMKS Rybnik
0

W porze obiadowej koszykarki RMKS Rybnik zmierzą się na własnym terenie z ISWJ Wisła. Mecz odbędzie się w niedzielę. Początek o godz. 12.00.

2019-10-25 16:47 Autor: tora
Sportowy weekend w Rybniku (26/27 października)
0

W najbliższy weekend odbędzie się sporo ciekawych imprez, m.in. Dzieciniada, Mityng Pływacki czy Bieg Nocny Halloween 2019. O punkty ligowe, w roli gospodarzy, powalczą koszykarze i koszykarki, a także piłkarki, czyli liderki I ligi.

2019-10-25 12:58 Autor: UM Rybnik