RMKS Rybnik

Koszykówka: RMKS bez pierwszej wygranej
0

RMKS Rybnik pozostaje bez wygranej w rundzie finałowej II ligi. W sobotę koszykarki przegrały na własnym parkiecie z MTS Ikar Niepołomice 65:81.

2020-02-22 19:30 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: po pierwsze zwycięstwo. RMKS podejmie Niepołomice
0

Przed koszykarkami RMKS Rybnik trudny weekend. W sobotę w swojej hali zagrają z Ikarem Niepołomice. Dzień później rybniczanki pojadą na rewanż do Niepołomic.

2020-02-21 13:20 Autor: tora
Sportowy weekend w Rybniku (22-23 lutego)
0

W niedzielę 23 lutego na kąpielisku Ruda zostanie zorganizowane ostatnie morsowanie.

2020-02-21 09:08 Autor: UM Rybnik
Fatalna trzecia kwarta. RMKS przegrał w Krakowie
0

W miarę wyrównana gra w pierwszej połowie to za mało, aby RMKS mógł myśleć o wywiezieniu dobrego rezultatu z Krakowa. Koszykarki z Rybnika przegrały z Wisłą Canpack Kraków 46:65, choć do przerwy traciły tylko sześć punktów.

2020-02-15 10:14 Autor: tora
Marszałek nagrodził rybnickich sportowców
2

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego trafiły w ręce 5 rybniczanek. Wyróżnione zostały szpadzistki Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Patrycja Frystacka i Beata Pękała (RMKS Rybnik) oraz dżudoczka Julia Kowalczyk (Polonia Rybnik).

2020-02-11 21:23 Autor: ad, źródło: slaskie.pl
Lekkoatleci z Rybnika z medalami mistrzostw województwa śląskiego w Ostrawie
0

W hali Arena w Ostrawie odbyły się lekkoatletyczne mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce w kategorii U16, U14 i U12. W imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów klubów z Rybnika.

2020-02-11 17:43 Autor: ad
Szermierka: Wiktor Wałach i Alicja Klasik z brązowymi medalami Pucharu Europy Kadetów
4

Wiktor Wałach i Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik zajęli 3. miejsce w Pucharze Europy Kadetów Wawel Dragon Trophy w szpadzie.

2020-02-11 17:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: przegrana RMKS w Bochni
0

Nie było niespodzianki w meczu osłabionego RMKS Rybnik z niepokonaną w fundzie finałowej drużyną Contimax MOSiR Bochnia. Rybniczanki przegrały w niedzielę na wyjeździe 49:87.

2020-02-09 21:00 Autor: Tomasz Raudner
Szermierka: udany start Alicji Klasik w Pucharze Świata Juniorek w Bratysławie
2

Kadetka RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik, zajęła 6. miejsce w Pucharze Świata Juniorek w Bratysławie. To jej najlepszy wynik w karierze w zawodach tej rangi!

2020-02-05 20:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: zespołowa gra nie wystarczyła na Kraków
0

W pierwszym meczu rundy rewanżowej finału A RMKS Rybnik przegrał na wyjeździe z KK UR Kraków 63:74. Rybniczanki dobrą grą zespołową starały się zniwelować brak w składzie liderki – kontuzjowanej Agaty Majki. Sztuka się udała, ale na liderki tabeli było to za mało.

2020-02-03 17:23 Autor: tora