RMKS Rybnik

Srebrny medal Kingi Zgryźniak w II Pucharze Polski w Warszawie
2

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Kinga Zgryźniak wywalczyła srebrny medal w II Pucharze Polski seniorek w Warszawie.

2021-11-30 16:01 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pierwsza wygrana w Rybniku! RMKS Xbest pokonał Lidera
0

W 9. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik odniósł pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością. W hali w Boguszowicach nasze koszykarki wygrały z Liderem Swarzędz 70:66.

2021-11-28 19:19 Autor: ad
Ranking sportu młodzieżowego. Jak wypadają w nim rybnickie kluby?
1

Instytut Sportu Młodzieżowego co roku publikuje Ranking Systemu Sportu Młodzieżowego. Sprawdziliśmy jak w tej klasyfikacji prezentują kluby z Rybnika.

2021-11-27 16:50 Autor: Redakcja
Rybnik-Kamień stolicą polskiej szpady
1

Szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak przygotowywały się w Kamieniu do swojego debiutu w Pucharze Świata seniorek.

2021-11-17 18:40 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Adam Sojka na podium II Pucharu Polski w Gliwicach
1

Rybniccy szermierze zaliczyli bardzo dobry start podczas II Pucharu Polski juniorów młodszych, który odbył się w Gliwicach. W trakcie dwudniowych zmagań na starcie stanęło blisko 200 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

2021-11-17 16:05 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale rybnickich pływaków w Mistrzostwach Śląska Open
1

Podczas dwudniowych pływackich Mistrzostw Śląska Open, odbywających się na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach, znakomicie zaprezentowali się pływacy RMKS-u Rybnik.

2021-11-16 22:15 Autor: materiał nadesłany - RMKS Rybnik
Szermierka, RMKS Rybnik: dobry start Liliany Porwoł w Pucharze Europy kadetów w Niemczech
1

Znakomity start w Pucharze Europy kadetów U17 w niemieckim Haidenhaim zanotowała zawodniczka RMKS-u Rybnik, Liliana Porwoł.

2021-11-04 21:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka, I liga: Leszno górą w Rybniku
0

Po dość słabym meczu RMKS XBEST Rybnik przegrał 48:69 z Pompaksem Tęczą Leszno w meczu I ligi koszykówki kobiet. Rybniczanki pozostają bez zwycięstwa w lidze.

2021-10-24 18:27 Autor: tora
Szpadziści RMKS-u Rybnik na podium Pucharu Polski w Gliwicach
2

Znakomity start zawodników RMKS-u Rybnik w I Pucharze Polski juniorów i juniorek, który odbył się w Gliwicach. Nasi reprezentanci stawali na podium aż 4-krotnie.

2021-10-21 22:36 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS Xbest Rybnik: zacięte starcie w Bochni
0

W 3. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zanotowały trzecią porażkę. Tym razem na wyjeździe z Contimaksem MOSiR Bochnia.

2021-10-16 19:38 Autor: Adam Doliba